تقدیر سازمان لیگ از قهرمان فوتبال ایران

ارائه فرم بودجه باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ

شرکت فرهنگی، ورزشی پرسپولیس فرم بودجه فصل ( ۱۴۰۳-۱۴۰۲) خود را که به تصویب خزانه‌دار، هیات مدیره و رئیس مجمع آن شرکت رسیده است را به سازمان لیگ ارسال کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، باشگاه مردمی و پرهوادار پرسپولیس فرم بودجه خود را برای فصل پیش روی با تصویب هیات مدیره و مجمع آن شرکت جهت تخصیص حقوق و دستمزد بازیکنان به مبلغ ۳۲۵ میلیارد منطبق با دستورالعمل فدراسیون فوتبال انجام داده است.
شایان ذکر است؛ این بودجه مختص تیم‌های سهمیه آسیایی می‌باشد و تا سقف حداکثر ۲۰ درصد بابت هرگونه مزایا و آبشن قابل افزایش است. ضمنا چون باشگاه پرسپولیس در این فصل تعدادی بازیکن (داخلی) به سایر باشگاه‌های لیگ برتری ترانسفر کرده است پس از ارائه مدارک و مستندات مستدل تا سقف ۵۰ درصد از درآمد حاصله از ترانسفر به بودجه این باشگاه طبق دستورالعمل افزایش می‌یابد، سازمان لیگ فوتبال از مدیریت و اعضای محترم هیات مدیره پرسپولیس که بارعایت دستورالعمل و ارائه فرم بودجه در موعد تعیین شده به سازمان لیگ اقدام نمودند، تشکر و قدردانی می‌نماید و برای آن باشگاه بعنوان نماینده کشورمان در باشگاه‌های آسیا آرزوی موفقیت می‌نماید.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه