هدیه باشگاه پرسپولیس به هواداران

پخش آنلاین مستند پرتره «علی انصاریان» از فردا

مستند زندگی علی انصاریان که به بررسی و روایت زندگی ورزشی و هنری او می‌پردازد، از فردا (سه‌شنبه) به صورت آنلاین در پلتفرم فیلم ناب به نمایش عمومی در خواهد آمد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، 16 تیرماه 1356 تا 15 بهمن 1399 زمان چندان زیادی نبود برای این که علی انصاریان آن همه اتفاق، فراز و فرود، خاطره، ماجراجویی و تحول را در آن جای دهد. فقط 43 سال برای این همه اتفاق. پاندمی کرونا، ناجوانمردانه عزیزان بسیاری را از ما گرفت و متاسفانه علی انصاریان هم با آن کاروان راهی شد و رفت. خاطرات را که مرور می‌کنیم به نظر که او خیلی بیش از 43 سال زندگی کرده بود. بچه خیابان‌های عارف و غیاثی بزرگ که شد یکی یکی به تمام آرزوها و عاشقانه‌هایش رسید. عاشق فوتبال بود و در آن تا اوج رفت تا خود تیم ملی. عاشق پرسپولیس بود و با آن تا اوج قله قهرمانی و کاپیتانی رفت. عاشق مادر بود و تا آخرین لحظه، عاشقانه دل‌بسته‌اش ماند. مسحور و عاشق سینما و پرده جادویی بود و به آن هم رسید. حالا زندگی او خود تبدیل به فیلم شده است. فیلمی مستند درباره زندگی انصاریان و آن چیزهایی که دوست داشت و با تلاش خستگی ناپذیر به آن ها رسید.
زندگی او به یک فیلم سینمایی می‌ماند، بس که گاهی عجیب بود ولی حالا مستند زندگی او آماده پخش شده است. مستندی که از فردا (سه‌شنبه) در پلتفرم فیلم ناب به صورت آنلاین، پخش خواهد شد. در مستند «آخرین قرار» که به ابعاد و زوایای مختلفی از زندگی حرفه‌ای انصاریان نیز می‌پردازد، دوستان و همبازیان او در فوتبال و دنیای سینما درباره‌اش سخن گفته‌اند.
همچنین ترتیبی اتخاذ شده است که هواداران پرسپولیس با استفاده از اشتراک رایگان یک ماهه از این پلتفرم امکان تماشای این مستند را داشته باشند. هواداران، برای این منظور می‌توانند در لینک http://www.filmnab.com/bp از کد p6666 استفاده نمایند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه