پایان همکاری پرسپولیس و پریرا

بازیکن برزیلی فصل گذشته سرخپوشان ایران در توافق با باشگاه پرسپولیس، قرارداد سال دوم با باشگاه‌ را اقاله و تو‌افق نامه پایان همکاری را به امضاء رساند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در روزهای گذشته مذاکرات خوبی بین باشگاه، لئاندرو پریرا و وکیل او انجام شد. باشگاه از ابتدا تلاش کرد گفتگوها را صادقانه پیش ببرد و در این بین رویکرد مثبت و ارزشمند پریرا و نماینده وی به پیشرفت کار کمک زیادی کرد تا در این ارتباط توفیق خوبی برای پرسپولیس به ارمغان بیاید و شاهد جدایی با درگیری‌های حقوقی نباشیم.

توافق دو جانبه برای اقاله قرارداد امروز نهایی شد و ساعتی قبل توافق‌نامه به امضا رسید. بر اساس این توافق‌نامه پریرا از قرارداد سال دوم و حق و حقوق خود مربوط به آن صرف‌نظر کرد و با تعهد باشگاه نسبت به پرداخت مابقی حق و حقوق وی حاصل قرارداد فصل گذشته، توافق برای اقاله قرارداد به امضای وی رسید. در این توافق همچنین برای پرداخت مطالبات وی، مهلتی تعیین شد.
بر این اساس دو طرف به همکاری خود پایان دادند. نام پریرا اکنون به عنوان یکی از بازیکنان خارجی ثبت است که با پرسپولیس، قهرمانی لیگ، جام حذفی و سوپرجام فوتبال ایران را فتح کرد.

برای او در ادامه راه فوتبالش آرزوی موفقیت داریم.

دیدگاه‌ها (6)

 1. امیرمحمد

  سلام لطفا اردوی ترکیه را برگرار کنید

 2. امیرمحمد هاشمی

  سلام لطفا اردوی ترکیه را برگرار کنید

 3. امیرمحمد هاشمی

  سلام هوادارای پرسپولیس اردوی ترکیه می خواهند

 4. سلام،
  کار خوبی انجام دادید اما امیدوارم طوری فسخ کرده باشید که شکایت نکنه انشاالله و خواهشا دیگه بازیکن خارجی نگیرید فعلا یا انتخاب درست داشته باشید مثل لوکادیا(منظورم از لحاظ تکنیکی و هوشمندانه بازی کردن) که هنوز تکلیفش مشخص نشده☹️

 5. هاشم پيروانى

  با سلام
  به نظر بنده شهريار مغانلو بهترين گزينه خط حمله خواهد بود چون يه بازيكن فيزيكى و سر زن هستش و طبق شنيده ها خودش هم دوست داره برگرده پرسپوليس ، ما يه ذخيره خوب واسه بيرو ميخوايم با سعيد عزت اللهى و شهريار ديگه تيم كامل ميشه و قهرمانى اسيا هم بسيار محتمل خواهد بود به اميد خدا ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 6. برده پرسپولیس

  بنظرم عزت اللهی بیاد چشمی هم بگیرید مغانلو هم بگیرید خارجی هم اگه خواستید بگیرید بازیکن خوب مثل لوکادیا بیارید

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب