پرداخت پول از صندوق پیشکسوتان به پرسپولیس کذب محض است

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای، خبر پرداخت 150 میلیارد تومانی از صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش را تکذیب کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛ به اطلاع هواداران و رسانه‌های محترم می‌رسانیم، خبر انتشار یافته درباره پرداخت 150 میلیارد تومانی از صندوق پیشکسوتان به باشگاه، از اساس نادرست است و این موضوع با قطعیت رد می‌شود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس در حال پیگیری اقدامات برای تامین اعتبار مالی لازم از منابع دیگری است که نسبت به پرداخت باقی مانده مطالبات اعضای تیم اقدام نماید.

اخباری کذب از این دست در حالی منتشر می‌شود که باشگاه‌های رقیب پرسپولیس با پیشنهاد‌های چند برابری در بازار نقل و انتقالات حضور دارند ولی درباره منابع مالی آن‌ها صحبتی به میان نمی‌آید.

دیدگاه‌ها (1)

  1. نادر نگهبان

    سلام، مدیر باشگاه و اعضا هیئت مدیره نه پاسخگوی هواداران و نگرانی‌های آنهاست و نه کادر فنی و بازیکنان!! چطور قهرمان سه گانه امسال پول ندارد؟ چطور نمی‌تواند منابع مالی داشته باشد؟ چطور نمی‌توانید بازیکن بگیرید؟ اگر توانایی ندارید شرایط مالی باشگاه را تامین کنید اساسا برای چه هنوز پشت میزهایتان نشستید؟ برید به خانه های خودتون

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب