قرارداد کاپیتان عالیشاه تمدید شد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه امروز خود با مدیرعامل باشگاه بر سر قراردادی دو ساله توافق کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه که قرارداد وی در پایان فصل گذشته به پایان رسید، پس از مذاکرات اولیه، امروز با رضا درویش جلسه داشت. در جریان این جلسه، دو طرف بر سر قراردادی دو ساله به توافق رسیدند.
به این ترتیب کاپیتان سرخپوشان که اولین بار در نقل و انتقالات تابستانی فصل ۹۳–۱۳۹۲ لیگ برتر خلیج فارس، با قراردادی ۲ ساله به تیم پرسپولیس پیوسته بود با تمدید قرارداد خود حداقل در پایان فصل 04-1403 با پیراهن پرافتخار پرسپولیس در میادین حضور خواهد داشت.
او در تمام این سال‌ها غیر از دوره‌ای که برای خدمت سربازی از جمع سرخپوشان جدا شده بود، حضور مداوم در پرسپولیس داشت. عالیشاه تا کنون در 235 مسابقه رسمی برای پرسپولیس به میدان رفته است و همراه با کمال کامیابی‌نیا بر اساس معیار بیشترین تعداد بازی در جایگاه هفتم برترین بازیکنان تاریخ باشگاه قرار دارد.

دیدگاه‌ها (3)

 1. رحمان.غ

  عاشقتم مرد بی ادعا. پولی که می بری و نونی که می بری توسفره ات حلالت باشه❤

 2. حاجی حسین

  درود خدا بر همه بازیکنان با تعصب پیراهن پرسپولیس مقدس اقای عالیشا من به عنوان یک لر بختیاری که هوادار شش آتیشه پرسپولیس هستم وجانم را فدای باشگاه پرسپولیس عزیزم میکنم. عاجزانه از شما خواهش میکنم به اقای بیرانوند بگویید به خاطر میلیونها لر زبان هوادار شش آتیشه پرسپولیس به استقلال نروید. لعنت خدا بر کسانی که اجازه می‌دهند ودوست دارند که بیرانوند به استقلال برود

 3. یعقوبی

  در حالی که در فوتبال روز دنیا از عربستان و ژاپن در آسیا گرفته تا اروپا حق پخش و پاداش تیم‌ها امری تثبیت شده است، در ایران هنوز درباره آن حرف و حدیث فراوان وجود دارد.

  هر سال رقابت‌های باشگاهی ایران نزدیک به ۹ ماه از سال علاقه مندان را سرگرم می‌کند و در نهایت غیر از یک جام که ارزش مادی آن شاید به ۲۰ میلیون تومان نرسد، چیز دیگری عاید تیم‌ها نمی‌شود. در واقع مساله قهرمانی در ایران حیثیتی است و سود مالی خاصی برای باشگاه‌ها ایجاد نمی‌کند. مساله درآمدزایی که امری جا افتاده در سراسر دنیا است به هیچ وجه در ایران شناخته شده نبوده و تیم‌ها به واسطه بودجه‌ای که بخش دولتی – که بیشتر باشگاه‌ها زیر مجموعه آن هستند – خود را اداره می‌کنند.

  این در حالی است که در فوتبال روز دنیا بین تیم‌ها تفاوت‌های مالی زیادی وجود دارد. همان طور که در ایتالیا بین یوونتوس و کیه‌وو تفاوت درآمدی وجود دارد. در اسپانیا، آلمان و سایر لیگ‌های معتبر جهان نیز چنین شرایطی را مشاهده می‌کنیم.
  اما ایران چی؟؟؟ بعد از فتح سه گانه توسط ارتش سرخ آسیا ,,,,,,,,????

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب