مصوبات هیات مدیره برای شروع تمرینات، اردو و پیگیری موضوع بیرانوند

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (دوشنبه) با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد و برای شروع تمرینات، پرداخت مطالبات تیم، اردوی آماده سازی و همچنین پیگیری‌های حقوقی در موضوع علیرضا بیرانوند و احتمال اغوای بازیکن مصوباتی داشت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، هیأت مدیره پرسپولیس، امروز به ریاست حسین شهریاری و با حضور همه اعضا و رضا درویش، مدیرعامل باشگاه، تشکیل جلسه داد.
در این جلسه مصوب شد با توجه به این که تا پایان فصل، 85 درصد مطالبات اعضای تیم پرداخت شده بود، نسبت به پرداخت مابقی مطالبات بازیکنان در سریع‌ترین زمان اقدام لازم صورت بگیرد و برای این منظور هماهنگی‌هایی انجام شد.
همچنین با توجه به حضور یحیی گل‌محمدی، سرمربی، ضمن استماع نظرات و دغدغه‌های وی مصوب شد با اعلام برنامه از سوی وی، تمرینات سرخپوشان آغاز شود. در این جلسه درخواست سرمربی محترم تیم، برنامه‌های اردوی آماده‌سازی در ترکیه نیز مطرح و مصوب شد.
از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست امروز هیأت مدیره، موضوع فسخ قرارداد از سوی علیرضا بیرانوند و احتمال اغوای وی توسط یکی از باشگاه‌های حاضر در لیگ‌ برتر بود. براساس مصوبه هیأت مدیره مقرر شد باشگاه پرسپولیس موضوع را در مراجع حقوقی و انضباطی از جهت تلاش برای اغوای بازیکن تحت قرارداد توسط باشگاه رقیب و همچنین بازگشت بازیکن و ادامه قرارداد با توجه به پرداخت تا 90 درصد و همچنین مقررات ناظر بر نقل و انتقالات فوتبال ایران تحت پیگیری قرار بدهد.

دیدگاه‌ها (4)

 1. ایمان

  سلام به عشقپولیسیا
  اول اینکه با روح وروان هوادار بازی نکنین خواهشاً تاوان داره
  دوم بیرانوند باید بمونه چیه فصل روسکو جا خشک کنه مثل بلژیک چون ظرفیت نداره
  سوم از همین الان شروع به زدن و کوبیدن تیم کردن به هر نحوی تا جای سوزش پارسالشون التیام پیدا کنه چقدر حقیرین شماها

 2. روح الله

  قید بیرانوند را بزنید هر دروازه بان خوبی که به پرسپولیس بیاید می‌تواند فوق العاده شود به تاریخ دروازه بانهای قبلی نگاه کنید مطمئن باشید باز هم برای پول بیشتر و جاه طلبی بیشتر همین کار را خواهد کرد

 3. امیرعباس دهقان

  ما 50درصد قهرمانیمون رو مدیون علی بیرو هستیم .همه هواداران او را دوست داریم .ولی هیچ کس از اسم پرسپولیس بالاتر نیست .خیلی بهتر از بیراوند بودند و رفتند .مثل کریمی .دایی.مهدوی کیا وغیره ولی پرسپولیس ماندگار است/

 4. ایراهیم

  از اینکه بیرانوند خیلی برای پرسپولیس زحمت کشیده شکی نداریم
  ولی بدون علیرضا خیلی زود از یاد همه میری وقتی رفتی استقلال
  به هر تیمی بری تو قلب ما باز جاداری ولی وقتی برس تو استقلال میری تو سطل آشغال یاد ما

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب