شهاب زاهدی با قرارداد یک‌ساله به پرسپولیس پیوست

بازیکن پیشین تیم‌های پایه و آکادمی فوتبال پرسپولیس که به تیم بزرگسالان و بازی‌های لیگ ‌برتر نیز راه پیدا کرده بود، دوباره پیراهن پرسپولیس را به تن خواهد کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، شهاب زاهدی، امروز با توافقی یک‌ساله و عقد قرارداد به جمع سرخپوشان ایران بازگشت. شهاب زاهدی بازیکن آکادمی فوتبال باشگاه بود که بعد از حضور در تیم امید پرسپولیس و درخشش در آن به تیم بزرگسالان باشگاه فراخوانده شد. او در زمان سرمربیگری علی دایی مجوز حضور در تیم را پیدا کرد و در زمان سرمربیگری حمید درخشان نیز تجربه بازی‌ در لیگ برتر با پیراهن پرسپولیس را به دست آورد.

این بازیکن بلند قامت که تخصص بازی در خط حمله و جناحین را دارد پس از پرسپولیس به صورت قرضی راهی ماشین‌سازی تبریز شد و از آن‌جا به تیم وستمایا ایسلند پیوست. وی در آستانه حضور در لیگ کره‌جنوبی بود که در نهایت به تیم المپیک دونتسک اوکراین منتقل شد. وی در این تیم عملکرد خوبی داشت و از آن‌جا راهی تیم زوریا لوهانسک شد. شروع جنگ اوکراین در نهایت باعث شد وی به باشگاه پوشکاش مجارستان بپیوندد.

زاهدی در دوران سرمربیگری اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و اخیرا اولین بازی ملی خود را انجام داد و در آستانه 28 سالگی به پرسپولیس و لیگ برتر فوتبال ایران بازگشته است. او امروز با قراردادی یک ساله به پرسپولیس پیوست.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه