برگزاری نشست هماهنگی لیگ قهرمانان آسیا در مرکز ملی فوتبال

مسوولان و مقام‌های فدراسیون فوتبال و امور بین‌الملل این فدراسیون همراه نمایندگان و مدیران چهار باشگاه ایرانی راه یافته به رقابت‌های آسیا، امروز (دوشنبه) نشست هماهنگی لیگ قهرمانان آسیا 24-2023 را در مرکز ملی فوتبال برگزار کردند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سالن جلسات مرکز ملی فوتبال ایران، امروز میزبان نشست هماهنگی نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان و مقام‌های فدراسیون فوتبال بود. این جلسه از ساعت 12 آغاز شد و به مدت دو ساعت به طول انجامید. با توجه به اهمیت موضوع، مهدی تاج رییس فدراسیون، منصور قنبرزاده نایب رییس و هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون، در جلسه حضور داشتند. مدیران عامل و مدیران امور بین‌الملل چهار باشگاه راه یافته به رقابت‌ها در کنار مسوولان و دست‌اندرکاران امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال نیز از حاضران در نشست بودند.
از پرسپولیس امیر علی حسینی در نشست شرکت کرد و رضا درویش، مدیرعامل باشگاه، به دلیل شرکت در جلسه کاری دیگر، امکان حضور نیافت.
مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درباره این نشست گفت: جلسه با سخنرانی آقای مهدی تاج شروع شد و با توضیحات آقای حامد مومنی ادامه پیدا کرد. موضوع اصلی جلسه، انجام هماهنگی و تاکید بر موارد و قوانین خاص ناظر بر برگزاری مسابقات بود. از جمله این که بر مسوولیت‌ها و وظایف تیم‌ها چه به عنوان میزبان و چه به عنوان میهمان تاکید شد.
وی ادامه داد: مواردی چون زمان‌بندی برای ارسال مدارک اعضای تیم، استعلام صلاحیت بازیکنان، بررسی محرومیت بازیکنان که مسوولیت آن بر عهده خود باشگاه‌ها است، زمان‌بندی مناسب برای درخواست روادید، اخذ مجوز پرواز و فرود پروازهای چارتر، رعایت قوانین حاکم بر استفاده از بازیکنان خارجی و رعایت سهمیه‌بندی‌ها، نحوه آماده‌سازی و فروش بلیت که طرح آن از سوی کنفدراسیون ارسال می‌شود و موضوعات دیگر در این جلسه توضیح داده شد. همچنین تاکید شد باشگاه‌ها حداقل 18 و حداکثر 35 بازیکن را باید برای شرکت در مسابقات ثبت‌نام کنند و عدم رعایت حدنصاب به منزله انصراف خواهد بود.
حسینی افزود: در این جلسه، تشکیل ستاد بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه‌های راه یافته، مورد تاکید قرار گرفت و همچنین اعلام شد ارتباط چهار باشگاه حاضر در مسابقات با فدراسیون فوتبال در ارتباط با مسایل مربوط به لیگ قهرمانان آسیا به صورت مستقیم خواهد بود و برای تسریع در انجام امور، اتوماسیون این باشگاه‌ها به صورت مستقیم به اتوماسیون فدراسیون فوتبال متصل می‌شود تا مستقیم با رییس و دبیر کل فدراسیون در ارتباط باشند و به این ترتیب در این بخش نیاز به مکاتبه از طریق سازمان لیگ فوتبال نخواهد بود.

دیدگاه‌ها (1)

  1. حالا که بیرو یک ماه از فوتبال دور شده گوهری هم نمی خواد بمونه و تو آسیا هم کمکی نمی تونه بکنه یک دروازبان باتجربه دوم می خواهیم شهاب گردان که دروازبان دوم فولاد خوزستان است را بگیرید باتجربه و مهم تر این که پرسپولیسی و شمالی است

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب