جریمه‌ و محرومیت دربی پایتخت اعلام شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، رای خود را در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در رقابت‌های جام حذفی صادر کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و به نقل از فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های پرسپولیس و استقلال از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد که باشگاه استقلال تهران به دلیل داشتن 7 بازیکن اخطاری، نقض اصول کلی رفتار توسط کادر فنی، توهین، پرتاب اشیا، نارنجک و انداختن لیزر و پرتاب سنگ که منتهی به مصدومیت فیلمبردار صدا و سیما توسط تماشاگرانش شد، به یک میلیارد ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات جام حذفی فصل آتی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل داشتن 9 بازیکن اخطاری، توهین، پرتاب اشیا توسط تماشاگرانش باید 700 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رای قابل تجدید نظر است.

دیدگاه‌ها (1)

  1. این‌کمیته‌انضباطی‌هست‌یا‌کمیته‌یک‌طرفه؟؟؟‌تیمی‌که‌شروع‌بازی‌‌انقدر‌فهم‌نداره‌با‌رقیب‌دست‌بده‌مربیش‌‌بطرف‌‌هوادار‌رغیب‌بطری‌پرتاب‌میکنه‌..‌تماشاگرش‌شروع‌به‌بطری‌پرت‌کردن‌و‌سنگ‌پرت‌کردن‌میکنه‌تا‌جای‌که‌داور‌توپ‌را‌دوبار‌برمیداره‌که‌بازی‌را‌تمام‌کنه‌و‌این‌خودش‌باعث.تحریک‌هوادار‌پرسپولیس‌میشه‌،‌از‌سنگ‌پرتاب‌کردن‌استقلالیها‌مربی‌پرسپولیس‌و‌فیلمبردار‌مصدوم‌میشن‌همه‌اینا‌‌در‌مقابل‌کار‌هواداران‌پرسپولیس‌که‌از‌تحریک‌اونا‌شروع‌شد۳۰ملیون‌فرق‌داره؟‌خوب‌ما‌از‌سال‌جدید‌کارهای‌اونا‌را‌میکنبم‌۳۰تومن‌بیشتر‌میدیم…کاری‌نداره

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب