ثبت نام اولیه باشگاه پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا 2023 انجام شد

مدارک و اسناد مربوط به ثبت‌نام اولیه، معرفی امکانات و مستندات درخواستی جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2023 برای کنفدراسیون فوتبال ارسال و ثبت نام باشگاه در مسابقات انجام شد.

امیرعلی حسینی، مدیرامور بین‌الملل پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ثبت نام باشگاه پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا 2023 انجام شده است و برای این منظور، تمام اطلاعات و اسناد و مدارک درخواستی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، بارگذاری شد.
وی ادامه داد: بعد از این که تیم‌ها سهمیه و مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست می‌آورند و نمایندگان هر لیگ از سوی فدراسیون معرفی می‌شوند، ثبت نام و ارسال اطلاعات و مدارک باید از سوی باشگاه‌ها انجام شود. با توجه به این مساله، ما قبل از این که نامه را دریافت کنیم جمع‌آوری مدارک و مستندات را آغاز کرده بودیم. بعضی موارد هم در قالب فرم‌هایی است که باید تکمیل شود. اطلاعات و مدارک ارسالی شامل موارد متعددی می‌شوند که شرح آن مفصل است. به عنوان مثال فرم ثبت‌نام و ارایه اطلاعات شامل 39 صفحه می‌شود.
مدیر امور بین‌الملل باشگاه خاطر نشان کرد: معرفی ورزشگاه‌های مسابقه و تمرین، معرفی فرودگاه‌ها، دو هتل برای مقامات و داوران مسابقه، دو هتل برای تیم میهمان، فواصل این اماکن از یکدیگر، مختصات و مشخصات کامل ورزشگاه‌ها به ویژه ورزشگاه میزبان مسابقه، امکانات رسانه‌ای ورزشگاه و وضعیت جایگاه‌های آن، رختکن و گواهی نور استادیوم، بخشی از مواردی هستند که باید در تکمیل فرم‌ها لحاظ شوند و اسناد و تصاویر مربوطه هم باید ارسال گردد. تکمیل فرم رنگ لباس هم از جمله این موارد است و بعدا اعلام می‌شود که اصل نمونه را به چه طریقی باید در اختیار کنفدراسیون بگذاریم.
حسینی در پایان افزود: باشگاه پرسپولیس ثبت‌نام و ارسال مدارک را انجام داده است و این بخش از فرایند کار به پایان رسید و از طریق فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون منتقل می‌شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه