موقعیت: دفاع

محمدمهدی احمدی

محمد مهدی احمدی

محمدمهدی احمدی (زادهٔ ۲۱ دی ۱۳۷۹ در ازندریان) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع چپ برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. وی همچنین علاوه در زیر ۲۰ سال ایران در زیر ۲۳ سال ایران نیز بازی کرده‌ است.

وحدت هنانوف

وحدت هنانوف

وحدت حنانوف (تاجیکی: Ваҳдат Ҳаннонов؛ زادهٔ ۲۵ ژوئیهٔ ۲۰۰۰) بازیکن فوتبال اهل تاجیکستان است که در پست دفاع میانی برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر ایران و تیم ملی تاجیکستان بازی می‌کند.

دانیال اسماعیلی‌فرد

دانـیال اسماعیلی‌فر

دانیال اسماعیلی‌فر (زادهٔ ۲۷ اسفند ۱۳۷۱؛ ساری) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دفاع راست برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

گئورگی گولسیانی

گیورگی گولسیانی

گیُورگی گوِلِسیانی (به گرجی: გიორგი გველესიანი) (متولد ۵ مه ۱۹۹۱ میلادی، تفلیس) بازیکن فوتبال اهل گرجستان است که در پست دفاع میانی برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

مرتضی پورعلی گنجی

مرتضی پورعلی‌گنجی

مرتضی پورعلی‌گنجی (زاده ۳۰ فروردین ۱۳۷۱ در بابل) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع میانی برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

فرشاد فرجی

فرشاد فرجی

فرشاد فرجی (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۷۳؛ قائم‌شهر) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دفاع میانی و دفاع راست برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند. باشگاه‌هایی که وی در آن‌ها بازی کرده، راه‌آهن، صنعت نفت، سایپا، خونه به خونه، نساجی و شهر خودرو هستند.

علی نعمتی

علی نعمتی

علی نعمتی (زادهٔ ۱۸ بهمن ۱۳۷۴؛ نیشابور) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دفاع میانی برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه