لیگ: جام حذفی

محمدمهدی احمدی

محمد مهدی احمدی

محمدمهدی احمدی (زادهٔ ۲۱ دی ۱۳۷۹ در ازندریان) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع چپ برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. وی همچنین علاوه در زیر ۲۰ سال ایران در زیر ۲۳ سال ایران نیز بازی کرده‌ است.

یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا

یورگن لئوناردو لوکادیا (به هلندی: Jürgen Leonardo Locadia؛ زادهٔ ۷ نوامبر ۱۹۹۳) بازیکن فوتبال اهل هلند است که در پست مهاجم و وینگر برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

وحدت هنانوف

وحدت هنانوف

وحدت حنانوف (تاجیکی: Ваҳдат Ҳаннонов؛ زادهٔ ۲۵ ژوئیهٔ ۲۰۰۰) بازیکن فوتبال اهل تاجیکستان است که در پست دفاع میانی برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر ایران و تیم ملی تاجیکستان بازی می‌کند.

سعید صادقی

سعید صادقی

سعید صادقی (زاده ۵ اردیبهشت ۱۳۷۲ در ساری) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر راست برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

دانیال اسماعیلی‌فرد

دانـیال اسماعیلی‌فر

دانیال اسماعیلی‌فر (زادهٔ ۲۷ اسفند ۱۳۷۱؛ ساری) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دفاع راست برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

گئورگی گولسیانی

گیورگی گولسیانی

گیُورگی گوِلِسیانی (به گرجی: გიორგი გველესიანი) (متولد ۵ مه ۱۹۹۱ میلادی، تفلیس) بازیکن فوتبال اهل گرجستان است که در پست دفاع میانی برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند.

سروش رفیعی

سروش رفیعی

سروش رفیعی تل‌گری (زادهٔ ۴ فروردین ۱۳۶۹ در شیراز) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک هجومی برای پرسپولیس و تیم ملی ایران بازی می‌کند.