محمد محمدی: کار باشگاه در این دوره، بی‌نظیر و بی‌سابقه بوده است

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت: کار باشگاه در این دوره مدیریتی، بی‌نظیر و بی‌سابقه بوده است. در رده‌های پایه شرایط متحول شده است. در بزرگسالان حدود 50 درصد پرداخت داشته‌ایم و ان‌شاءالله در پرونده لوکادیا هم برنده خواهیم بود، چون ماجرایی متفاوت از استوکس است.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، محمد محمدی در نشست خبری امروز (چهارشنبه) مدیرعامل و مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم از کسانی که از من انتقاد یا حمایت کردند، تشکر می‌کنم. از آقای درویش و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس که به من اعتماد کردند نیز سپاسگزار هستم. در مورد مجوز حرفه‌ای‌سازی باید بگویم متأسفانه کارهایی که ظرف سال‌های گذشته در باشگاه انجام می‌شد، به‌خوبی پرزنت (ارائه) نمی‌شد. تلاش کردیم این امکانات را که در اختیار پرسپولیس است، به‌خوبی ارائه کنیم.
وی با تمجید از شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس گفت: کار باشگاه در این دوره، بی‌نظیر و بی‌سابقه بوده است. 50 درصد مطالبات اعضای تیم پرداخت شده و مجموعه بی‌نظیر شهید درفشی‌فر در اختیار باشگاه پرسپولیس است. کُری نمی‌خوانم، اما در رده پایه در پنج یا شش بازی با رقبای سنتی بازی کردیم که شکستی نخوردیم و در دو رده برای قهرمانی می‌جنگیم و ان‌شاءالله اتفاقات خوبی بیفتد. امیدوارم اگر باشیم یا نباشیم، برنامه پنج ساله مدیرعامل و هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داشته باشد.
معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره مقایسه صورت گرفته میان آنتونی استوکس و یورگن لوکادیا تصریح کرد: این یک قیاس مع‌الفارق است. یک صراف در دبی مبلغ پیش‌پرداخت استوکس را پرداخت کرد که هر روز پیگیر مطالباتش از پرسپولیس بود و حتی حساب باشگاه را بست. در زمان آقای درویش توانستیم این مبلغ را پرداخت کنیم. این در حالی است که در مورد اخیر، مطالبات لوکادیا طبق قرارداد، پرداخت و حتی قسط دوم او سریع‌تر از موعد مقرر واریز شد. اگر بحث فشار سیاسی نباشد، ان‌شاءالله این موضوع در مراجع بین‌المللی به سود باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه