کامیابی‌نیا: در تلاش هستیم تا بهترین نتایج را بگیریم

هافبک ارزنده تیم پرسپولیس گفت: نباید این طور داوران را تحت فشار گذاشت. باید از داوران حمایت کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا بعد از برد پرسپولیس مقابل ملوان در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و خدا را شکر که 3 امتیاز را گرفتیم. به تیم ملوان هم تبریک می‌گویم. از علی صفایی داور بازی هم تشکر می‌کنم که به همه صحنه ها نزدیک بود. او خیلی خوب قضاوت کرد.

وی افزود: هفته پیش بازیکن تیم حریف با استوک به دنده من زد و همه کارشناسان گفتند صد در صد خطا بود اما کسی اعتراض نکرد. این طور نبود که این همه اعتراض کنند. در کدام صحنه معترض هستند که می‌گویند حق با آنها بود؟ در صحنه برخورد با بیرانوند باید بگویم به او اصلا برخورد نکرد. نه ما اعتراض کردیم نه کادر فنی. نباید این طور داوران را تحت فشار گذاشت. باید از داوران حمایت کرد. تا گل خوردند و از ما عقب افتادند به دنبال اعتراض بودند. کادر فنی آنها انگار برای دعوا آمده بودند.

کامیابی‌نیا درباره شرایط پرسپولیس تصریح کرد: خدا را شکر خوب تمرین می‌کنیم اما متاسفانه زمین تمرین نداریم. در تهران همه تیم‌های شهرستانی و تهرانی زمین پیدا نمی‌کنند. در تلاش هستیم تا بهترین نتایج را بگیریم. زمین تهرانسر هم چمنش بلند بوده اما در حال رسیدگی به آن هستند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه