گل‌محمدی: برای ماندن در صدر جدول، نیازمند پیروزی هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی را در پیش داریم و برای ماندن در صدر جدول، نیازمند پیروزی هستیم.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر تیم تراکتور تبریز از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در مورد بازی حرف خاصی ندارم چرا که این روزها حال دل خوبی نداریم. در شرایطی که مردم حال دل خوبی ندارند، فوتبال دیگر معنایی ندارد. نمی‌توانم مطالب زیادی در مورد بازی و مسابقه بگویم. هم بازی بدون تماشاگر است و هم در روزهایی هستیم که اکثریت مردم با توجه به اتفاقاتی که رخ داده ناراحت هستند.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم خوب بازی کنیم تا حال دل مردم را خوب کنیم. در مورد مسائل فنی صحبت نمی‌کنم. عزادار افرادی هستیم که از دست‌مان رفتند چه نیروهای پلیس و چه جوانانی که از دست دادیم. همه بچه‌های ایران و بچه‌های این آب و خاک هستند. صحبت کردن در مورد فوتبال هیچ اهمیتی ندارد. امیدواریم این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود و بتوانیم به روزها و حالت عادی زندگی برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد هماهنگی با کارلوس کی‌روش برای تیم ملی خاطرنشان کرد: هر کمکی از دست ما بربیاید این آمادگی را باشگاه پرسپولیس دارد که برای اردوها و مسائل دیگر کمک کنیم.

گل‌محمدی د ادامه عنوان کرد: بازی فردا بدون تماشاگر است اما من با بچه‌ها صحبت کردم تا بازی خوبی انجام دهند و دل همه شاد شود.

سرمربی پرسپولیس در مورد اتفاقات بازی گذشته پرسپولیس و تراکتور که منجر به حواشی زیادی شده بود، افزود: این مسائل حرف‌های مدیریتی است اما ما به رأی این دیدار اعتراض داشتیم و هنوز هم نمی‌دانیم که چرا چنین رأی عجیب و غریبی صادر شد چرا که ما آنجا تماشاگر نداشتیم که بخواهند هواداران ما را محروم کنند.

گل‌محمدی درباره جلسه کارلوس کی‌روش و درخواست او مبنی بر در اختیار داشتن بازیکنان در اردوی تیم ملی گفت: من با کی‌روش حرف زدم و هر کمکی که از سمت ما باشد آمادگی داریم به راحتی در تیم ملی آن را انجام دهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا عیسی آل‌کثیر بدون هماهنگی با باشگاه پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده، گفت: از نظر من عیسی عضوی از تیم ما است و به خاطر اتفاقی که برایش رخ داد من همیشه مدیون او هستم و هر کمکی که از دستم بر بیاید انجام می‌دهم. او این روزها تا نیم‌فصل اختصاصی تمرین می‌کند و بعد از آن درباره قرارداد او صحبت می‌کنیم.

یحیی گل‌محمدی درباره حواشی عجیبی که در بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان اتفاق افتاده افزود: از آن ماجرا گذشته و اتفاقاتی رخ داده که در شأن فوتبال ایران نبود. شروع آن اتفاقات هم به خاطر چمن بلند ورزشگاه بود که ناظر بازی هم این موضوع را تأیید کرد که چمن چند روز است کوتاه نشده است.

گل‌محمدی درباره آخرین وضعیت دیاباته گفت: او شرایط خوبی دارد و از هفته آینده به تمرینات اضافه می‌شود و نسبت به آن چیزی که فکر می‌کردیم شرایط او بهتر است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شرایط تیم تراکتور با حضور بردیف عنوان کرد: هدف اصلی ما قهرمانی در لیگ برتر است اما تراکتور هم در این دو هفته شرایط خوبی داشته و دو برد به دست آورده و این مسأله نشان می‌دهد که آنها تیم خوبی هستند. بازی سختی برای ما خواهد بود اما تلاش می‌کنیم تا هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

گل‌محمدی در پایان نشست گفت: یک آدم معلوم‌الحال درباره فوتبال صحبت کرد و همینطور درباره پوشش همسر من‌ صحبت کرده است. او غلط اضافه کرده و همانطور که در این چند روز گفته شده او سخنگوی هیچ بخشی از حاکمیت نیست. دفعه آخرش باشد که درباره فوتبالی‌ها حرف می‌زند. باید حواسش را جمع‌ کند و اگر دوباره درباره فوتبالیست‌ها حرف بزند اتفاقات بدی برایش رخ خواهد داد. از او می‌خواهم غلط اضافه نکند.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه