باشگاه پرسپولیس با اعتراض به احکام صادره: در اجرای قانون تبعیض قائل نشوید

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس همواره در مسیر رعایت از قوانین و مقررات فوتبال پیش قدم بوده و خواهد بود و اصرار بر رعایت و مساوات اجرای قوانین و پرهیز از تبعیض دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیرو اعلام احکام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص محکومیت؛ باشگاه، مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، ضمن اعتراض به این احکام، از ریاست محترم فدراسیون فوتبال تقاضا دارد، این احکام و قوانین مستند فوتبال در خصوص همه باشگاه‌ها اجرا گردد چرا که تبعیض در این زمینه مورد اعتراض واقع خواهد شد.
باشگاه پرسپولیس معتقد است؛ قانون باید بدور از تبعیض ملاک باشد و قانون، زمانی معتبر، قابل پذیرش و قاطع چهره می‌گشاید که همگان، آن را رعایت کنند. وقتی در اجرای قانون تبعیض وجود داشته باشد، قطعا هرج و مرج و ناهنجاری بیشتر نمایان می‌شود.
از سویی، ادامه، توسعه و اجرای برنامه‌ها، طرح‌ها و گسترش فضای سالم جوانمردی، پهلوانی و قهرمانی در فضایی شکل واقعی خود را در سطح ورزش و مخصوصا فوتبال نشان می‌دهد که همه با یک چشم و در قالب قانون، دیده شوند.
باشگاه پرسپولیس بی شک، به قانون، قونگذاران و تصمیم‌سازانی که بر اجرای بدور از تبعیض باشگاه‌ها و افراد حرکت می‌کنند، احترام می‌گذارد و چشم امید داریم که این قوانین برای همه به یک شکل، مورد محاسبه و اجرا قرار گیرد.
باشگاه پرسپولیس، آمادگی خود را برای حمایت از اجرای مطلق قانون اعلام می‌دارد و امیدوار است با مساوات و عدالت و حذف حواشی مختلف، مسیر توسعه فوتبال، هموار گردد.

دیدگاه‌ها (2)

 1. حمید رضا فلاح

  این بیانیه شما در حکم بوسیدن اعضای کمیته اخلاق است .
  ضمنا پرسپولیس شدیدآ دچار ضعف در تصمیم گیری است .
  اوضاع روحی بازیکنان و کادر فنی را درک نکردید و آنها را جریمه کردید؟
  این نشان از عدم بینش و اطلاع دقیق از شرایط دارد .
  ضعف مدیریت را به گردن بازیکن و مربی نیندازید .
  شما با عدم جذب بازیکنان مناسب برای پست فوروارد ، تیم را ناکارآمد ساختید .

 2. شایان مکبر

  با سلام
  جناب درویش بنده بعنوان یکی از هوادارای تیم بزرگ پرسپولیس از شما خواهش دارم ک با این سبک تفکراتتون از مدیریت این تیم کنار بکشید و بذارید تا کادر فنی با آرامش ب کار خودش ادامه دهد. لطف عالی متعالی.. با تشکر

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب