علیرضا بیرانوند: این خوشحالی سپاهان می‌تواند بچه‌های ما را بیدار کند

دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس و فوتبال ایران گفت: خوشحالی کردن مقابل چشمان خیس بازیکنان پرسپولیس به نظرم بچه های ما را بیدار می کند. هنوز هفته دهم است. این پرسپولیس با 13 نفر به فینال آسیا رفته است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علیرضا بیرانوند که با وجود چند واکنش عالی، در نهایت دروازه خود را در مصاف با سپاهان باز شده دید، در پایان این رقابت اظهار داشت: این بُرد را به تیم سپاهان تبریک می‌گویم. بازی امروز سنگین بود. می شد یک امتیاز را بگیریم اما روی یک کاشته گل خوردیم.

وی درباره صحنه گل گفت: به هر حال برخی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که کاری نمی شود کرد. اسدی شوت خوبی زد که نتوانستم کاری بکنم. من بابت این گل از هواداران عذرخواهی می‌کنم. سپاهان، 3 تا تیم دارد نه یک تیم. هر تعویضی که سپاهان می کرد من شرمنده می شدم. ما بازیکنان مصدوم داریم. هفته سختی را پشت سر گذاشتیم. 12 بازیکن ما سرما خورده بودند و شرایط سختی داشتند.

بیرانوند افزود: می خواهم چیزی بگویم؛ خیلی زود است برای خوشحالی کردن هر تیمی. نباید زیاد خوشحال باشند. 4 هفته آخر فصل قبل را یادشان باشد که ما 4 امتیاز کم داشتیم اما در نهایت 3 جام آوردیم. خوشحالی کردن مقابل چشمان خیس بازیکنان پرسپولیس به نظرم بچه های ما را بیدار می کند. هنوز هفته دهم است. این پرسپولیس با 13 نفر به فینال آسیا رفته است. امیدوارم بازی های بعدی را بهتر شروع کنیم. بازی بعدی با النصر و بعد با الدحیل است که در لیگ قهرمانان آسیا داریم. بعد به استقبال دربی خواهیم رفت. شرایط سخت است اما این روزها را پشت سر خواهیم گذاشت.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه