هیات مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد

هیات مدیره پرسپولیس، روز چهارشنبه با حضور همه اعضا و مدیر عامل تشکیل جلسه داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره، با حضور اعضا و رضا درویش به ریاست حسین شهریاری در محل باشگاه تشکیل جلسه داد. این نشست با توجه به اتفاقات یک هفته گذشته حائز اهمیت ویژه بود.
رای کمیته انضباطی علیه پرسپولیس در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت که بر طرح اعتراض در کمیته استیناف تاکید شد. همچنین به مدیرعامل ماموریت داده شد با توجه به اظهارات مسوولان ذیربط در فدراسیون فوتبال مبنی بر این که باشگاه‌های متعددی از قانون سقف بودجه نقل و انتقالات عبور کرده‌اند و در موارد متعدد دیگری قراردادهایی، بدون کسر امتیاز و جریمه مالی برای اصلاح به باشگاه‌ها برگردانده شد، نسبت به طرح شکایت از تمامی موارد اقدام و از فدراسیون فوتبال خواسته شود رویه اعمال شده برای پرسپولیس برای همه باشگاه‌ها اعمال گردد.
در نشست روز چهارشنبه، درباره بعضی طرح‌های درآمدزایی هم گفتگو و تصمیم گیری شد که بعد از نهایی شدن اعلام رسمی می‌شود.
همچنین موضوع یحیی گل‌محمدی از دیگر مسایل مطرح شده در نشست بود. با توجه به این که سرمربی تیم قبل از این نسبت به ارسال اخطار اقدام کرده بود، طی روزهای گذشته از وی خواسته شده بود در نشست امروز هیأت مدیره حضور داشته باشد که مسافرت وی مانع از این امر شد. بر این اساس برای حضور وی در جلسه آتی هیأت مدیره، هماهنگی صورت خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه