پیروزی سرخپوشان در بازی دوستانه با پاس گل باهویی

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که در ترکیب بازی با گل‌گهر سیرجان حضور نداشتند، در یک بازی دوستانه مقابل شاهین تهران به پیروزی رسیدند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران، امروز(دوشنبه) در یک بازی دوستانه و در ورزشگاه شهید کاظمی میزبان شاهین تهران بودند.
یحیی گل‌محمدی در این مسابقه، بازیکنان ترکیب اصلی بازی با گل‌گهر که امروز ریکاوری داشتند را به کار نگرفت و چهار بازیکن مصدوم را نیز در اختیار نداشت. این شرایط باعث شد تعداد بیشتری از بازیکنان تیم امید پرسپولیس در این پیکار حضور پیدا کنند.
این بازی در نهایت با گل مرتضی صفری روی پاس گل نبیل باهویی با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.
برای این پیکار، رضا وطنخواه از پیشکسوتان پرسپولیس و شاهین که اکنون در باشگاه شاهین عهده‌دار مسوولیت است، همراه تیم میهمان در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافت و با مسوولان و اعضای کادر فنی پرسپولیس، خوش و بش داشت.

دیدگاه‌ها (1)

  1. آقای‌مربی‌تیم‌دیروز‌مگر‌بازی‌نکرد‌؟‌مگر‌یاسین‌سلمانی‌انقدر‌ساعت‌پرواز‌نکرد‌در‌یک‌هفته‌بعد‌شما‌تمرین‌پر‌فسار‌میزاری‌برای‌تیم‌یاسین‌هم‌تو‌بازی‌تمرین‌بوده؟مگر‌شما‌فوتبال‌ایران‌را‌تمام‌حرفه‌ای‌دیدی؟‌ندیدی‌مربی‌النصر‌گفت‌ما‌خسته‌هستیم‌‌روز‌قبل‌بازی‌نرفت‌تو‌آزادی؟‌چند‌تا‌بازی‌کردی‌‌که‌۵تا‌مصدوم‌داری؟‌‌بخدا‌‌هنوز‌انقدر‌نقص‌مربیگری‌داری‌که‌متوجه‌این‌مسائل ‌نیستی

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب