ثبت‌نام آی دی کارت اصحاب رسانه در سایت فدراسیون فوتبال

اصحاب رسانه جهت دریافت آی دی کارت دیدار رفت پرسپولیس و النصر در سایت فدراسیون فوتبال ثبت نام کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، طی هماهنگی روابط عمومی فدراسیون فوتبال با واحد روابط باشگاه پرسپولیس جهت ثبت نام اصحاب رسانه برای دریافت آی دی کارت دیدار رفت تیم‌های پرسپولیس ایران و النصر عربستان، مقرر گردید روابط عمومی باشگاه فهرستی از خبرنگاران، عکاسان، فیلمبرداران و گزارشگران، تهیه و در اختیار روابط عمومی فدراسیون فوتبال قرار دهد.

روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از ابتدای هفته جاری، اقدام به تهیه لیست کاملی از اصحاب رسانه نمود و طی نامه‌ای مکتوب، آن را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

روز گذشته فدراسیون فوتبال طی اطلاعیه‌ای در سایت خود، فرم و لینک مشخصی را جهت ثبت‌نام اصحاب رسانه منتشر کرد و با توجه به این اقدام، هماهنگی‌های پیش از این، منتفی و خنثی شد.

در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است؛ با توجه به آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، نمایندگان محترم رسانه‌های گروهی به منظور پوشش خبری این مسابقات از روز چهارشنبه 22 شهریور تا  پایان روز جمعه 24 شهریور ماه، ساعت 23 می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه media.ffiri.ir  ثبت کنند.

با توجه به محدودیت ظرفیت پیش‌بینی شده، صرفا امکان ثبت‌نام از حداکثر یک خبرنگار و یک عکاس برای هر رسانه مکتوب وجود خواهد داشت و هر برنامه یا شبکه تلویزیونی نیز می‌تواند نسبت به ثبت‌نام صرفا حداکثر سه نماینده جهت حضور در این رویداد اقدام کند.

ارائه عکس، ثبت اطلاعات شخصی، معرفی‌نامه از رسانه مربوطه، کارت خبرنگاری الزامی است و در صورت نقص مدارک اعلام‌شده کارت پوشش رسانه‌ای در روادید فوق برای متقاضیان صادر نخواهد شد.

امکان تمدید مهلت ثبت‌نام با توجه به محدودیت زمانى پس از تاریخ فوق‌الذکر به هیچ عنوان وجود ندارد و درخواست‌های ارسالی پس از پایان مهلت ثبت‌نام مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.

نکته مهم: ای دی کارت این مسابقات تا پایان مرحله گروهی دارای اعتبار است و المثنی برای رسانه ها صادر نمی‌شود.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه