محرومیت بازیکنان در صورت دریافت سه کارت زرد

تشریح دستورالعمل‌ها و تغییر قوانین در کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان

کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا 24-2023، روز جمعه با حضور مقام‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا و نمایندگان باشگاه‌ها، در کوالالامپور برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کارگاه‌های آموزشی مربوط به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، روز جمعه در سالن اجتماعات هتل اینترکانتینانتال شهر کوالالامپور برگزار شد.
از باشگاه پرسپولیس نیز امیر علی حسینی، مدیر امور بین‌الملل و علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای تیم در این برنامه حضور داشتند.
بنابر اعلام مدیر امور بین‌الملل باشگاه، جلسات توجیهی و تشریحی روز گذشته از ساعت 9 و 40 دقیقه صبح به وقت محلی به مدت 9 ساعت ادامه داشت.
مرور فصل گذشته رقابت‌ها و اشاره به نکات آموزشی و قانونی درباره آن، معرفی دوره جدید رقابت‌ها و تفاوت‌های آن نسبت به گذشته و مقررات جدید که برای آن وضع شده است، نحوه برگزاری مسابقات، تکنولوژی‌های جدید فوتبال که در این مسابقات مورد استفاده قرار خواهد گرفت. مسایل امنیتی مسابقات مربوط به تیم‌ها و تماشاگران، مسایل حقوقی، موارد تجاری مربوط به باشگاه‌ها و مسایل رسانه‌ای و پزشکی، بخشی از موضوعاتی بودند که در قالب نشست‌های گوناگون و با حضور مقام‌های کنفدراسیون و کارشناسان، تشریح شد.
امیر علی حسینی همچنین اعلام کرد: موارد جالب توجه زیادی در جریان برنامه‌های دیروز مطرح شد که در قالب گزارش به هر یک از مراجع ذیربط در باشگاه ارایه خواهد شد و در جلسات کارگروه آسیایی به آن‌ها خواهیم پرداخت.
از جمله تغییراتی که می‌توان به آن اشاره کرد؛ محرومیت بازیکنان در صورت دریافت سه کارت زرد در بازی‌های مختلف است. همچنین تعداد بازیکنان روی نیمکت به 23 نفر افزایش یافت و بر اساس آن 12 بازیکن برای انجام تعویض‌ها می‌توانند روی نیمکت بنشینند. همچنین اگر قرار بر بازی کردن 6 بازیکن خارجی باشد حتما یکی از آن ها باید آسیایی باشد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه