بهترین عملکردم را برای پرسپولیس ارائه می‌دهم

یاسین سلمانی: خوشحالم در درست‌ترین جای ممکن هستم

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمریناتم منظم بوده و آماده‌ام و تمام وجود و بهترین عملکردم را برای پرسپولیس می‌گذارم.

یاسین سلمانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: بالاخره به آن چه مدنظرم بود رسیدم و حالا در پرسپولیس هستم. درست‌ترین جایی که می‌توانستم در این لحظه در آن حضور داشته باشم. فکر می‌کنم این یکی از بهترین تصمیم‌ها و اتفاق‌های دوران حرفه‌ای من باشد. اتفاق خوب بالاخره روی داد و امیدوارم بتوانم با تمام وجودم در خدمت پرسپولیس و هواداران باشم.

وی درباره انتظارات بالای هواداران در پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس بیشترین هوادار را دارد و در این چند سال نسبت به سایر تیم‌ها بیشترین قهرمانی‌ها را داشته است. با این اوصاف توقع زیادی از آن می‌رود. خواسته هواداران به جا و منطقی است و من به عنوان بازیکن تیم تلاش خواهم کرد و به سهم خودم بهترین عملکرد ممکن را ارایه کنم و خودم را آماده چالش‌های سخت کرده‌ام.

سلمانی درباره وضعیت آمادگی خود با توجه به عدم حضور در تمرینات پیش فصل خاطرنشان کرد: در این مدت، در دو اردوی تیم ملی امید حضور داشتم. تمرینات را مرتب و صبح و عصر در ساختمان پک دنبال می‌کردم و در جریان اردوهای تیم ملی با بازیکنان پرسپولیس در ارتباط بودم و نسبت به هم آشنایی داریم.

هافبک جوان سرخپوشان درباره ارتباطش با بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس بازیکنان طراز اول و ملی پوش زیادی دارد و این به من فرصت داد با بسیاری از آنها آشنا بشوم. سروش رفیعی، آقا وحید امیری، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی و محمد حسین کنعانی‌زادگان از این جمله بودند. در سپاهان با گولسیانی همبازی بودم. با مسعود ریگی هم اتاقی بودیم. در این مدت با تعدادی دیگر از بزرگترهای تیم هم در ارتباط بودم و منتظر یک شروع خوب در پرسپولیس هستم.

سلمانی درباره تصویری که از پایان فصل پیش رو در ذهن دارد و صحبت‌هایی که درباره سخت شدن کار در آسیا مطرح می‌شود، افزود: می‌دانم شرایط خیلی سختی وجود دارد ولی به نظرم در پرسپولیس همه به یک سه گانه دیگر فکر می‌کنند. پرسپولیس را یک تیم متفاوت می‌بینم. بالاخره ما پرسپولیس هستیم. محبوب‌ترین تیم آسیا و بهترین تیم ایران. در مورد آسیا، همه می‌دانند با سرمایه‌گذاری عجیب باشگاه‌های عربی، رقابت خیلی سخت‌تر شده است ولی شما هیچ‌وقت یک ایرانی را دست‌کم نگیرید به ویژه اگر پرسپولیسی باشد.

وی در پایان گفت: از ته دل خوشحال هستم که امروز همه چیز تمام شد و حالا در پرسپولیس، پرافتخارترین تیم ایران هستم. خودم را آماده کرده‌ام تا بهترین عملکردم را در اختیار تیم بگذارم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه