مطالبه رادوشویچ پرداخت شده است، پیگیر هستیم

پاشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت 200 هزار یورو مطالبه رادوشویچ اقدام کرده است ولی با توجه به اظهارات مطرح شده در حال پیگیری موضوع هستیم و قطعا مشکلی از این ناحیه وجود نخواهد داشت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به اظهارات بوژیدار رادوشویچ، این باشگاه به اطلاع می‌رساند؛ باوجود مشکلاتی که برای تامین اعتبار مالی لازم وجود داشت و همچنین محدودیت‌های موجود برای نقل و انتقالات مالی، باشگاه پرسپولیس در راستای اجرای تعهدات خود در قالب توافق‌نامه با بوژیدار رادوشویچ، قسط سوم به میزان 200 هزار یورو را در موعد مقرر و در چهار بخش به شماره حساب اعلامی واریز کرده است.
این مبالغ مرحله به مرحله وارد حساب شده است. طبق آخرین اطلاع از سوی وکیل این بازیکن، ورود 164 هزار و 160 یورو را به حساب را تایید کرده‌اند. با ارسال مدارک پرداخت، اطمینان لازم به طرف مقابل داده شده است که باشگاه به توافق خود متعهد بود و اقدام لازم را انجام داده است. مبلغ 35 هزار و 840 یورو باقی‌مانده معادل یکی از چهار پرداخت انجام شده است که سند پرداخت آن در اختیار باشگاه قرار دارد و به رویت طرف مقابل هم رسیده است. از این جهت تردید و ابهامی وجود ندارد. در این ارتباط پیگیری‌های جدیدی داشتیم و از طرف مبدا پرداخت هم اطمینان داده شد مشکلی وجود ندارد. با توجه به قرار داشتن در روزهای شنبه و یک‌شنبه، نماینده باشگاه در اروپا، اقدام لازم را انجام خواهد داد. در این ارتباط به باشگاه اعلام شد؛ رسید نشستن پول در حساب اعلامی، تا روز دوشنبه در اختیار باشگاه خواهد بود که متعاقبا نتیجه به اطلاع وکیل بازیکن و هواداران خواهد رسید.
در این ارتباط، همچنین یادآوری می‌کنیم؛ پرداخت مبلغ از سوی باشگاه، در زمان مقرر صورت گرفت ولی فرایند انتقال در خود سیستم بانکی، زمان‌بر شد.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه