در کمال افتخار

کمال کامیابی‌نیا با انبوه افتخارات، از پرسپولیس رفت ولی از آن جدا نشده است. او برای همیشه بخشی پر افتخار از این باشگاه پرافتخار است و فرهنگ و فلسفه بزرگ پرسپولیس با امثال او در این فوتبال گسترش خواهد یافت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، همه چیز ناگهانی پیش رفت. محدودیت‌هایی که به یک‌باره وضع شد، همه ما را غافلگیر کرد و در وضعیتی انجام ‌شده قرار داد. جدایی کمال کامیابی‌نیا نیز خارج از این قاعده نبود.

این رفتن‌ها و آمدن‌ها بخشی از فوتبال هستند. هرچند در این وداع، نه برای او و نه برای ما آن‌گونه که دوست داشتیم، پیش نرفت.

از این رو، حس و حال این بازیکن وفادار را درک می‌کنیم و آن را با تمام وجود می‌پذیریم. در ادامه، دوست داشتیم برنامه وداعی هم داشته باشیم که بازیکنانی چون کمال استحقاقش را دارند ولی سفر او به شهر زیبای اصفهان، مانع از این امر است.

با همه این‌ها، او در کمال و اوج افتخار، تیم فوتبال پرسپولیس را ترک گفت. او هرجایی که باشد سرمایه‌ای با ارزش از تجربه و فهم و شخصیت قهرمانی است. سفیری شایسته از فرهنگ و فلسفه پرسپولیس که در این چند سال اخیر عمیق‌تر و بزرگ‌تر شد تا حدی که بسیاری از درک آن عاجز بودند.

مفاهیم ارزشمندی که با بازیکنانی نظیر کامیابی‌نیا و نعمتی و دیگرانی که در تبلور این ققنوس برخاسته‌ از خاکستر حضور و نقش داشتند، رشد کردند و چنان‌که پرسپولیس متفاوت از همه تیم‌ها شد آن‌ها متمایز از سایر بازیکنان گردیده‌اند.

اقتضای فوتبال این شد که ما در این فصل نیز با بازیکنانی وداع کنیم که به وجود و همت و شخصیت‌شان افتخار کرده و می‌بالیم.

کمال کامیابی‌نیا ۸ سال پس از این، به پرسپولیس آمد و هیچ‌کدام تصورش را نمی‌کردیم چه روزهای باشکوه و زیبایی انتظارمان را می‌کشد.

با ۲۳۵ بازی خود را تا رده هفتم برترین بازیکنان تاریخ باشگاه بالا کشید‌. متانت و بزرگی او را در فصلی که گذشت نیز شاهد بودیم. با تجربه ۶ قهرمانی لیگ، دو قهرمانی جام حذفی، ۵ سوپر جام، دو بار هت تریک قهرمانی، ثبت رکورد گلات در قهرمانی‌های پیاپی و دو فینال آسیا از بسیاری باشگاه‌های قدیمی هم صاحب عنوان و افتخار بیشتری است.

بی‌تردید دلتنگش می‌شویم و خانواده بزرگ پرسپولیس او را فراموش نخواهد کرد‌.

«دایی کمال»، منتظر دیدارت در بازی‌های لیگ هستیم.

افزودن دیدگاه در خصوص این مطلب

فروشگاه پرسپولیس
×
فروشگاه پرسپولیس
خرید پیراهن اورجینال و هواداری از فروشگاه رسمی باشگاه پرسپولیس

خرید از فروشگاه