بازی بعدی

ذوب آهن

دوشنبه 13 بهمن
14:00
ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
پرسپولیس
آخرین بازی

پرسپولیس 1

پنجشنبه 20 آذر
14:15
ورزشگاه آزادی
فولاد خوزستان 2
اقدام باشگاه پرسپولیس برای حضور دو بازیکن خارجی در تهران

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با توجه به فهرست ارائه شده از سوی حمید درخشان، نامه‌نگاری‌های لازم را برای حضور دو بازیکن خارجی در تهران انجام خواهد داد.

ادامه مطلب
پیگیری امور باشگاه در دو جلسه متوالی/ حضور درخشان در جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: هیأت مدیره پرسپولیس امروز (چهارشنبه) در دو نوبت جلساتی را برای پیگیری امور باشگاه برگزار کرد.

ادامه مطلب
عضو تدارکات پرسپولیس زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد

عضو قدیمی تدارکات تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد.

ادامه مطلب
گزارش اجمالی از کارگاه‌های AFC برای لیگ قهرمانان آسیا

مسوول بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: در جریان کارگاه‌های آموزشی AFC تمام مسائل و قوانین مربوط به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مورد بررسی قرار گرفت و از مهمترین موارد، مباحث امنیتی و نظم و انضباط بازی‌ها بود که مورد تائید قرار گرفت.

ادامه مطلب
برگزاری تمرین چهارشنبه ملی‌پوشان با 24 بازیکن/ محمد خاکپور سرمربی تیم ملی المپیک ایران شد

از سوی رئیس کمیته فنی و توسعه، سرمربی تیم ملی فوتبال المپیک ایران معرفی شد.

ادامه مطلب
وزارت، هیأت مدیره و آقای منتقمی در حال پیگیری مسائل هستند/ خواجوند: در این مدت مقدمات فراهم شد، امور باشگاه به روند عادی بر می‌گردد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: یک غافلگیری اتفاق افتاد اما در این مدت هم مقدمات کار در حال فراهم شدن بود و شرایط باشگاه توسط وزارت ورزش، هیأت مدیره و آقای منتقمی در حال پیگیری است و شرایط به سرعت روند عادی خود را پیدا می‌کند.

ادامه مطلب
عباس محمدی را با 34 سال سن به تیم ملی فرستادم/ باقری: هنوز تصمیم جدیدی نگرفته‌ایم، هر دو دروازه‌بان را می‌خواهیم

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پرسپولیس هیچ تصمیمی برای جدایی سوشا مکانی یا نیلسون نگرفته‌ایم و آقای درخشان تا این لحظه بر سر نظر قبلی خود برای حفظ هر دو بازیکن هستند.

ادامه مطلب
قرار شد حساب‌های مالی تا آخر هفته کامل شود و به سازمان خصوصی‌سازی برود/ کلانی: مسوولان حساسیت لازم را روی پرسپولیس دارند

عضو هیأت مدیره و پیشکسوت پرسپولیس گفت: در جلسه مجمع روی آغاز روند خصوصی‌سازی طبق قانون و ضرب‌العجل تعیین شده، تاکید شد و قرار است و صورت‌های مالی تا آخر هفته کامل و ارسال شود.

ادامه مطلب
امیدواریم با تلاش مسوولین ذیربط سوء‌تفاهم‌ها و مشکلات برطرف شود/ کاشانی: بزرگی نام پرسپولیس، کمک‌ها را جلب می‌کند، حرکت پرسپولیس این هفته آغاز می‌شود

عضو هیأت مدیره و پیشکسوت پرسپولیس گفت: امید زیادی داریم با تلاش مسوولین ذیربط سوء‌تفاهم‌ها برطرف شود. مسوولان امر نیز روی وضعیت پرسپولیس و نماینده ایران در آسیا حساسیت لازم را دارند و کسانی هم هستند که حاضرند برای کمک بیایند و به امید خدا حرکت پرسپولیس در نقل و انتقالات هم در روزهای آینده آغاز می‌شود.

ادامه مطلب
تاج: تسهیلاتی برای جایگزینی سربازها برای تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در نظر گرفتیم

مهدی تاج، نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، در مجمع عمومی عادی سالانه سازمان لیگ فوتبال ایران، به عنوان نماینده هیأت رئیسه گزارشی برای مجمع ارائه کرد.

ادامه مطلب
هوادار گرامی این نسخه آزمایشی سایت است و به زودی نسخه اصلی سایت بارگذاری خواهد شد.