بازگشت پرسپولیس از دوحه، بلافاصله پس از بازی برابر الریان
سرخپوشان دو جلسه تمرین در دوحه انجام می‌دهند

بازگشت پرسپولیس از دوحه، بلافاصله پس از بازی برابر الریان

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با الریان بلافاصله راهی تهران خواهد شد و سرخپوشان به این منظور از ورزشگاه راهی فرودگاه می‌شوند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام پندار خمارلو؛ طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تیم فوتبال پرسپولیس که روز یکشنبه راهی دوحه می‌شود، پس از بازی با الریان بلافاصله راهی فرودگاه خواهد شد تا بامداد چهارشنبه به تهران پرواز کند.

سرخپوشان با پرواز ساعت 11:30 دقیقه روز یکشنبه به دوحه پرواز می‌کنند. قرمزپوشان که صبحانه را در تهران می‌خورند، پس از حضور در هتل بلافاصله برای ناهار در رستوران هتل حضور خواهند یافت و پس از آن برای استراحت به اتاق‌های خود می‌روند.

تیم پرسپولیس پس از عصرانه، تمرین اول خود را در قطر از ساعت 18:30 دقیقه به وقت دوحه (19 به وقت تهران) در زمینی که هماهنگ خواهد شد، انجام می‌دهند.

سرخپوشان روز دوشنبه هم در ساعت برگزاری مسابقه، یک تمرین در زمین محل برگزاری بازی برگزار خواهند کرد.

کنفرانس خبری و جلسه هماهنگی پیش از بازی هم طبق برنامه‌ای که روز یکشنبه با هماهنگی نماینده AFC مشخص و اعلام می‌شود، در روز دوشنبه انجام خواهد شد.

پرسپولیسی‌ها صبح روز سه‌شنبه یک برنامه سبک در هتل انجام می‌دهند و پس از بازی نیز راهی فرودگاه خواهند شد تا با پرواز 55 دقیقه بامداد به وقت دوحه به تهران بازگردند.

زمان فرود سرخپوشان در فرودگاه امام خمینی (ره) نیز ساعت 3:35 دقیقه بامداد روز چهارشنبه 25 اسفند اعلام شده است.

نظرات