میناوند: کار پرسپولیس برای قهرمانی با این برد آسان شد

میناوند: کار پرسپولیس برای قهرمانی با این برد آسان شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مجموع، کار پرسپولیس برای قهرمانی با این برد آسان شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهرداد میناوند پس از دیدار پرسپولیس برابر سپاهان در جمع اصحاب رسانه گفت: برد خوبی به دست آوردیم و بعد از باخت در دربی، جمع کردن تیم کار سختی بود. خوشبختانه روی تیم کار شد و اتفاقا امروز موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: در هر صورت کار برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا سخت شده و خوشحالم که با یک برد شکست‌های قبلی پاک شد و تیم می‌تواند بی‌استرس‌تر بازی کند.

مهرداد میناوند در خصوص نبود سیدجلال حسینی و مشکلات خط دفاعی این تیم افزود: طبیعی است وقتی یک بازیکن یک روز هافبک دفاعی بازی می‌کند و روز دیگر دفاع آخر می‌شود، روی کارش اثر می‌گذارد. سیدجلال حسینی بازیکن بزرگ تیم است و با مدافعان صحبت می‌کند و این را هم بگویم که مثلا بازیکنی مثل کمال کامیابی‌نیا خیلی دوندگی دارد و این باعث می‌شود فشار به مدافعین وارد نشود.

میناوند در پایان خاطرنشان کرد: ما الان باید چند بازیکن خارجی بگیریم و تیم را تقویت کنیم و قرارداد برانکو را هم بلندمدت ببندیم تا بتوانیم برای سالهای آینده به نتایج مطلوب برسیم. در مجموع کار پرسپولیس برای قهرمانی با این برد آسان شد.

نظرات