حضور رایگان هواداران دارای کارت هواداری یا عضو سامانه 3090 در طبقه دوم ورزشگاه آزادی

حضور رایگان هواداران دارای کارت هواداری یا عضو سامانه 3090 در طبقه دوم ورزشگاه آزادی

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در ادامه ارائه خدمات به هواداران رسمی و ثبت شده خود با همکاری موسسه اعتباری کوثر و هماهنگی سازمان لیگ، شرایط تماشای رایگان بازی سرخپوشان پایتخت برابر سپاهان از طبقه دوم ورزشگاه آزادی را فراهم کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هواداران رسمی پرسپولیس که دارای کارت هواداری یا عضو سامانه 3090 هستند، می‌توانند به صورت رایگان در ورزشگاه حضور پیدا کنند و از طبقه دوم به تماشای بازی و تشویق سرخپوشان بپردازند، هماهنگی‌های لازم به عمل آمد تا این امکان در بازی پرسپولیس برابر سپاهان فراهم شود.

هواداران پرسپولیس که دارای کارت هواداری جدید پرسپولیس ارائه شده از سوی موسسه اعتباری کوثر هستند می‌توانند برای استفاده از این امکان، با در دست داشتن کارت خود به ورزشگاه آزادی مراجعه کنند.

کارت هواداری جدید پرسپولیس، یک کارت اعتباری و کاربردی است که امکان بهره‌مند شدن هوادار از کلیه مزیت‌های در نظر گرفته شده از سوی باشگاه و موسسه اعتباری مثل بهره‌مندی از تخفیف‌ها را در هر نقطه از کشور فراهم می‌کند.

هواداران پرسپولیس که متقاضی دریافت کارت هوادرای هستند برای این منظور تنها کافی است با کارت ملی خود به یکی از شعب موسسه اعتباری کوثر مراجعه کنند.

نظرات