مدافع جوانان: بعد از طاهرخانی، حضور در تیم اصلی امکانپذیرتر به نظر می‌رسد

مدافع جوانان: بعد از طاهرخانی، حضور در تیم اصلی امکانپذیرتر به نظر می‌رسد

مدافع میانی تیم جوانان پرسپولیس گفت: طاهرخانی جور کرد تا در تست پرسپولیس شرکت کنم و انتخاب شدم. حالا حضور او در تیم اصلی باعث شده است، آرزوی راه پیدا کردن به تیم اصلی برای ما ممکن‌تر به نظر برسد.

سیاوش نوری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افزود: متولد فروردین سال 1379 و بچه تاکستان هستم. من و طاهرخانی هر دو از آنجا آمدیم. او بازیکن آراد بود و من در نوین گستر بازی می‌کردم. طاهرخانی که به پرسپولیس آمد، سال قبل جور کرد تا در تست نوجوانان پرسپولیس شرکت کنم و خوشبختانه آقایان؛ رحیم یوسفی و مرتضی فنونی‌زاده من را انتخاب کردند. امسال خودم در تست جوانان شرکت کردم که آقای منوچهر عبدا...نژاد من را برای تیم جوانان برداشت.

وی ادامه داد: در پست دفاع وسط بازی می‌کنم. اکثر بازی‌های این فصل را بودم. در بازی رفت جلوی سایپا مصدوم شدم ولی در آخرین بازی نیم فصل توانستم برگردم. دو سال دیگر قرارداد دارم و طبیعی است که آرزوی من مثل بقیه بچه‌ها انتخاب شدن برای تیم بزرگسالان باشگاه است. رفتن طاهرخانی به تیم اصلی امید به این مساله را برای ما بیشتر کرده است.

نوری درباره حضور در انتخابی‌های تیم ملی گفت: در تستی که در قزوین انجام شد به تیم منتخب قزوین راه پیدا کردم. پس از آن به اردوی گزینشی همدان رفتم. در آن جا خیلی تلاش کردم و به من گفتند انتخاب شدم ولی بعد هر چه منتظر شدم خبری نشد و فکر می‌کنم جای من را به کس دیگری دادند.

نظرات