گوشه‌ای از تدارک ویژه سرخپوشان برای قهرمانی نیم فصل  + ویدئو

گوشه‌ای از تدارک ویژه سرخپوشان برای قهرمانی نیم فصل + ویدئو

بازیکنان پرسپولیس برای اینکه روز جمعه برتری قاطع خود در نیم فصل را رقم بزنند و در جبران شکست هفته چهاردهم، هواداران را شاد و مسرور کنند، هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم را با تدبیر و تدارک ویژه‌ای سپری کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از پایان بازی با ذوب آهن اصفهان بود که سید جلال حسینی، کاپیتان تیم، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه در اوج ناراحتی به هواداران وعده داد؛ ظرف یک هفته بعد سرخپوشان تمام همت و حتی برنامه‌های زندگی خود را معطوف به جبران نتیجه و تقدیم قهرمانی نیم فصل به هواداران با یک بازی و نتیجه خوب خواهند کرد.

همزمان تعدادی دیگر از بازیکنان در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی مطالبی را در همین راستا منتشر کردند و با هواداران وعده یک بازی خوب و مهیج را گذاشتند.

این موارد همگی بیانگر عزم جزم اعزای تیم بود که پیش از بازی، مدیریت باشگاه، سرمربی و سرپرست تیم نیز با هواداران وعده کرده بودند تا با حضور در ورزشگاه آزادی در روز جمعه اثر آنرا ببینند.

ویدئویی که تقدیم می‌شود؛ تنها گوشه‌ای کوچک از تلاش‌های بازیکنان در یک هفته گذشته است. این فیلم تمرینات ویژه این سه سرخپوش، در پایان تمرینات تیم بود و دیگر بازیکنان نیز از این قاعده مستثنی نبودند آنها در روزهای آلوده تهران اینگونه با گذشتن از سلامت خود تمرین می‌کردند که در بعضی موارد هم دچار کسالت می‌شدند.

در بازی با سیاه جامگان از این جمع رضائیان و طارمی گلزنی کردند و محسن مسلمان هم در یکی از روزهای خوب خود به گواه آمار و کارشناسان، نقش بسزایی در پویایی و تحریک فاز تهاجمی سرخپوشان داشت.

در این میان، نکته‌ای که نباید مغفول بماند، این است که دلیل این عزم، جزم و اراده‌ای که در تیم شکل گرفته است، حضور و وفاداری شما هواداران است. حمایت شما در لحظات سخت و حتی ناکامی‌ها چنین اثری بر فضای روانی و فکری تیم گذاشته است که بی‌شک یکی از شروط اساسی برای کسب قهرمانی در پایان فصل خواهد بود.

 

تهیه کننده : وحید رضایی

نظرات