وزارت، هیأت مدیره و آقای منتقمی در حال پیگیری مسائل هستند/ خواجوند: در این مدت مقدمات فراهم شد، امور باشگاه به روند عادی بر می‌گردد

وزارت، هیأت مدیره و آقای منتقمی در حال پیگیری مسائل هستند/ خواجوند: در این مدت مقدمات فراهم شد، امور باشگاه به روند عادی بر می‌گردد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: یک غافلگیری اتفاق افتاد اما در این مدت هم مقدمات کار در حال فراهم شدن بود و شرایط باشگاه توسط وزارت ورزش، هیأت مدیره و آقای منتقمی در حال پیگیری است و شرایط به سرعت روند عادی خود را پیدا می‌کند.

مهدی خواجوند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افزود: شرایط باشگاه توسط وزارت ورزش، هیأت مدیره و آقای منتقمی در حال پیگیری است و شرایط به سرعت روند عادی خود را پیدا خواهد کرد. دلیل وقفه پیش آمده هم این بود که با توجه به اتفاق روی داده، همه غافلگیر شدند اما در همین زمان هم مسائل در حال پیگیری بود و مقدمات بعضی از امور فراهم شده است.

وی افزود: بعد از غافلگیری که اتفاق افتاد، هر لحظه این انتظار می‌رفت که آقای سیاسی آزاد شوند و خود، امور باشگاه را پیگیری کنند. البته هنوز هم این احتمال مطرح است اما با توجه به حساسیت مقطع زمانی کنونی، پیش بینی‌های لازم هم صورت گرفته است تا امور باشگاه دنبال شود. در همین راستا هیأت مدیره هم فعال‌تر خواهد بود و ورود بیشتری به مسائل دارند. آقای منتقمی هم در این مدت پیگیر مسائل اجرایی بودند و اتفاقا مقدمات یکسری از امور صورت گرفته است و آماده ورود به بازار نقل و انتقالات نیم فصل می‌شویم.

خواجوند درباره شرایط مدیریتی باشگاه، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم هر لحظه پیش بینی می‌شد و می‌شود که آقای سیاسی مشکل پیش آمده را پشت سر بگذارند اما کارها هم متوقف نشده است. وزارت ورزش هم شدیدا پیگیر مسائل باشگاه است. در حوزه مسائل مالی هم پیگیری‌های لازم انجام می‌شود. البته بحث بازگشت اسپانسر قبلی مطرح نیست. قطع همکاری با اسپانسر به استناد مفاد قرارداد به دلیل عدم اجرای مناسب تعهدات صورت گرفت. در حد توان باشگاه تعامل مناسب انجام شد و برای این مباحث و موارد به قدر کافی زمان صرف شد. حالا هم قطع همکاری اتفاق افتاده است. طبعا ادعاهایی وجود دارد و موضوع در مراجع قضایی پیگیری می‌شود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پایان درباره نشست مجمع عمومی باشگاه تصریح کرد: جلسه مجمع عادی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بود. در جریان درباره صورت‌های مالی باشگاه صحبت شد که در نهایت مقرر شد این صورت‌ها هر چه زودتر جمع‌بندی و ارائه شود تاکید مجمع هم بر تسریع روند خصوصی سازی و همکاری همه بخش‌های لازم بود.

نظرات