دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با سلطانی‌فر
پرسپولیس فعلا در ساحل امنیت مدیریتی

دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با سلطانی‌فر

گمانه‌زنی‌ها درباره شرایط مدیریتی باشگاه پرسپولیس با نشست دیروز سرپرست این باشگاه با وزیر ورزش به سنگ خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس، طبیعی بود وقتی وزیر جدید ورزش و جوانان معرفی شد شایعات و گمانه زنی ها در مورد تغییرات در بخش های مختلف مدیریتی چه در خود وزارت و چه در ارگان ها و شرکت های وابسته به وزارت ورزش شیوع پیدا کند. 

یکی از قوی ترین گمانه زنی ها در قسمت تغییرات مربوط به ماندن و نماندن علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس بود. حتی کار به جایی رسید که روز معارفه مسعود سلطانی فر به شدت خبری بین رسانه ای ها پیچید که طاهری استعفا کرده است. البته مشخص است که وضعیت مدیریتی باشگاه پرسپولیس از حالت سرپرستی به سمت مدیرعاملی باید مشخص شود. شاید یکی از بزرگترین نقدهایی که در مورد سرخپوشان به گودرزی وزیر سابق می شد همین روند سرپرستی اداره شدن این باشگاه بود و به همین دلیل با روی کار آمدن سلطانی فر اولین جایی که در مورد تغییرات در آن شایعات شروع شد پرسپولیس بود. 

اینکه چه کسانی و یا چه جریانی و با چه اهدافی این شایعه را به شدت وسیعی پخش کردند خود سوالی است که نیاز به بررسی دارد اما با وجود شدت شایعه و عدم پاسخ دهی از سوی باشگاه پرسپولیس در این زمینه این اتفاق روز چهارشنبه ای که گذشت رخ نداد و البته تا امروز هم خبری از استعفا یا برکناری نبوده است.

مسلم است در فضایی که شایعات در مورد ماندن و یا نماندن یک مسئول قوت می گیرد و هر روز به شکل عجیبی در رسانه ها مطرح می شود کار کردن را برای هر مدیری سخت می کند و مدیر باید با چالش مجموعه خود را جلو ببرد. 

در همین زمینه روز گذشته علی اکبر طاهری راهی وزارت ورزش شد و با مسعود سلطانی فر جلسه ای را برگزار کرد.

گفته می شود در این نشست سرپرست باشگاه پرسپولیس برای روشن شدن وضعیت خود و این فضای گمانه زنی که در مورد مدیریت پرسپولیس پیش آمده با وزیر ورزش صحبت هایش را مطرح کرد و به او اعلام کرد این فضای ایجاد شده به پرسپولیس لطمه وارد می کند و بهتر است اگر وزارت روی او نظری ندارد هر چه زودتر تصمیم گیری کند و درغیر این صورت با آرام شدن فضا وی به کارش ادامه دهد. 

وزیر ورزش نیز در این جلسه که تشکیل آن ضروری به نظر می رسیده اعلام کرده که برای وزارت ورزش پرسپولیس و استقلال اهمیت دارد و فعلا در برنامه های این وزارت تغییر نیست.

سلطانی فر ظاهرا به طاهری تاکید کرده به کارش ادامه دهد و روی فعالیت های پرسپولیس تحقیقات انجام شده و این باشگاه مورد رصد قرار گرفته است و نیازی به تغییر در این باشگاه ندیده است.

به نظر می رسد با این جلسه ای که بین طاهری و سلطانی فر تشکیل شده فعلا از تغییرات در پرسپولیس خبری نیست تا شاید زمانی که وزیر ورزش در فرصتی مناسب به دنبال این باشد که فضای مدیریت باشگاه را به سمت مدیرعاملی ببرد. 

نظرات