تأکید دکتر گودرزی بر سرعت بخشیدن به روند واگذاری پرسپولیس و استقلال

تأکید دکتر گودرزی بر سرعت بخشیدن به روند واگذاری پرسپولیس و استقلال

وزیر ورزش و جوانان در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت‌های فرهنگی ورزشی پرسپولیس و استقلال بر تسریع در روند واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی تأکید کرد .

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر محمود گودرزی با تاکید بر تعامل، همکاری و همفکری به منظور رفع مشکلات دو باشگاه مردمی پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: امیدوارم با این جلسه بتوانیم به راهکارهای مناسب برای موضوعات مربوط به دو باشگاه بزرگ پایتخت  دست یابیم .

وزیر ورزش و جوانان در ادامه ضمن قدردانی از وزرای اقتصاد و دادگستری،  از تلاش‌های سازمان خصوصی‌‌سازی برای واگذاری این دو باشگاه  به بخش خصوصی تقدیر کرد.

دکتر گودرزی همچنین با مورد توجه قرار دادن موارد قانونی در موضوعات مربوط به واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تصریح کرد: باید از پرداختن به حواشی و تکرار مکررات که کمکی به رفع مشکلات این دو باشگاه  نمی‌کند، بپرهیزیم.

وی تاکید کرد:  تمام کسانی که در این جلسه حضور دارند برای کمک به این دو باشگاه  گرد هم آمده‌اند و امیدوار هستم بتوانیم مطابق قانون روند واگذاری دو باشگاه را با سرعت و صحت کامل طی کنیم.

نظرات