پرسپولیس، آبی‌پوشان را در حضور قلعه‌نوعی نقره داغ کرد

پرسپولیس، آبی‌پوشان را در حضور قلعه‌نوعی نقره داغ کرد

تیم فوتبال امید پرسپولیس در شرایطی که برخی از بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نداشت تیم امید استقلال را با نتیجه دو بر یک شکست داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امید در حالی که برخی از بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نداشتند امروز در ورزشگاه فکوری، تیم استقلال را مقهور هنرنمایی خود کردند.

شاگردان جواد حسن‌زاده در این بازی از ابتدا برتری فنی خود را به رخ حریف آبی‌پوش کشیدند و در دقیقه 33 بازی به گل اول خود دست پیدا کردند. در این دقیقه محمد رحمتی با یک ضربه ایستگاهی توپ را برای میلاد نوبخت فرستاد که وی نیز با یک ضربه سر دیدنی تور دروازه استقلال را به لرزه در آورد.

استقلالی‌ها در دقیقه 85، بازی را به تساوی کشیدند، غافل از اینکه امیدهای پرسپولیس یک دقیقه بعد برتری خود را به آنها دیکته کردند. در دقیقه 86 بازی بود که شهاب زاهدی در پی یک فرار، توپ بلندی را روی دروازه حریف سانتر کرد و حمیدرضا قادری بازیکن تعویضی طلایی این بازی، با ضربه سر شیرجه‌وار توپ را در قعر دروازه امیدهای استقلال جای داد تا آبی‌پوشان در اولین دربی این فصل میان تیم‌های پرسپولیس و استقلال شکست را برابر چشمان امیر قلعه‌نوعی تجربه کنند.

در این بازی از کادر فنی پرسپولیس نیز حسین عبدی مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس حضور داشت. حمید درخشان نیز ابراز تمایل کرده بود که از نزدیک ناظر این بازی باشد اما با توجه به تمرین تیم بزرگسالان امکان این امر برای وی فراهم نشد.

در پایان این بازی تعداد زیادی از تماشاگران استقلال هنگام خروج سرخپوشان از زمین به آنها هجوم برده و سرخپوشان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند و در این میان از هیچ توهینی به بزرگان و مربیان تیم دریغ نکردند.

بنابر اعلام سرپرست تیم، تلاش برای جلوگیری از ضرب و شتم بازیکنان پرسپولیس که مورد حمله ناجوانمردانه قرار گرفته بودند تا حضور ماموران نیروی انتظامی میسر نشد.

 

آتشبار، رضا علوی، صادق اسکندری، امین رضایی، دانیال غونچی، امیر نشاط‌جو (مهرداد زارعی)، فرشاد هدایی (حمیدرضا قادری)، محمد رحمتی، محمد خسروی، میلاد نوبخت (امیر حسین فلاح) و شهاب زاهدی در این بازی برای پرسپولیس به میدان رفتند.

نظرات