تمرین عصر سه‌شنبه سرخپوشان برگزار شد

تمرین عصر سه‌شنبه سرخپوشان برگزار شد

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز سه‌شنبه را از ساعت 18 به وقت محلی زیر نور برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین عصر روز سه‌شنبه را از ساعت 18 به وقت محلی در زمین باشگاه ایرانیان پس از صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مارکو آغاز شد.

تمرین بعدازظهر به دلیل فشار تمرینات صبح و به جهت دمای هوا، کمی دیرتر شروع شد.

بازیکنان با لباس‌های قرمز رنگ و گلرها هم با لباس‌های زرد، تمرین خودشان را آغاز کردند.

حدود بیست تماشاگر هم در محل تمرین سرخپوشان حضور یافتند. بازيكنان بعد از گرم كردن به انجام حركات كششي با كمك توپ ودر ادامه دويدن هاي كوتاه پرداختند. در بخش بعدي تمرين آقا وسط در سه گروه در دستور كار قرار گرفت كه بسيار هم جدي بود. در ابتداي اين بخش برانكو تاكيد زيادي روي دادن پاس هاي كنترل شده داشت ولي در ادامه شاگردانش را مورد تقدير قرار مي داد. پس از آقا وسط، دريبل توي گل در يك سوم زمين به اجرا در آمد. بازيكن پا به توپ بايد ابتدا بازيكن روبه روي خود را دريبل مي‌زد و بعد با شوت به سمت دروازه يا ارسال براي سرزني بايد به گل مي‌رسيدند.

سرخپوشان در ادامه شوت به دروازه، استارت ها و عبور از موانع را انجام دادندتا به تمرينات تاكتيكي برسند. در اين بخش بازيكنان دو گروه شدند و سانتر از جناحين در برنامه بود. گروه مدافعان هم بايد مانع از گلزني ميشدند و چوك به هر دو گروه توصيه هايي مي‌كرد.

ماركو در بخش بعدي تمرين بازيكنان را در اختيار گرفت و با تمرينات خود بدن هاي آنها را تحت فشار قرار داد. پايان بخش تمرين هم بازي فوتبال بود كه در جريان آن بيرانوند و ايگور هم درون دروازه قرار گرفتند.

تمرین در ساعت 19:45 دقیقه با سوت برانکو به پایان رسید .

نظرات