برانکو: تغییری در برنامه اردویی دبی نداریم
نظر مسئولان تا الان تغییر نکرده است

برانکو: تغییری در برنامه اردویی دبی نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود دعوت از 8 ملی‌پوش از تیم ما به تیم ملی تاکنون تغییری در برنامه اردویی ما در دبی اتفاق نیفتاده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، با دعوت 8 ملی‌پوش از تیم فوتبال پرسپولیس به اردوی تیم ملی شائبه لغو اردوی این تیم در دبی به گوش رسید و این در حالی بود که مسئولان باشگاه هم تصمیم‌گیری در این خصوص را به عهده برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس گذاشتند.

برانکو در همین رابطه، در خصوص اینکه با این تعداد ملی‌پوش آیا اردوی پرسپولیس در دبی برگزار می‌شود یا نه؟ گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم ایرادی به برنامه‌های ما گرفته نشده و تغییری هم در برنامه‌هایمان نداشتیم.

وی ادامه داد: البته دیروز به دلیل اینکه جمعه بود و کسی در باشگاه حضور نداشت بحثی هم در این خصوص با من انجام نشده اما تا جایی که من می‌دانم فعلا همه چیز روی روال سابق است و صحبتی درباره تغییر در برنامه‌ها مطرح نیست. البته امروز باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد اما مسئولان باشگاه هم صحبتی مبنی بر تغییر در برنامه اردویی انجام ندادند.

بنابر اعلام برنامه از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال این باشگاه طبق برنامه قرار است فردا برای برپایی اردو راهی دبی شود و در باشگاه ایرانیان مستقر خواهند شد.

همچنین پرسپولیس قرار است در این اردو دو بازی دوستانه هم برگزار کند که از تیم الشباب امارات به عنوان یکی از گزینه‌های محتمل در این خصوص نام برده می‌شود.

نظرات