مدارک پرداختی‌‌های پرسپولیس به رضائیان مورد تأیید قرار گرفت
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال:

مدارک پرداختی‌‌های پرسپولیس به رضائیان مورد تأیید قرار گرفت

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت: مدارک باشگاه پرسپولیس در خصوص پرداختی‌ها به رامین رضائیان مورد تأیید سازمان لیگ قرار گرفته است.

امیرحسین حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درخصوص تجمع امروز هواداران پرسپولیس مقابل فدراسیون فوتبال گفت:‌ امروز تعدادی از هواداران باشگاه پرسپولیس مقابل در فدراسیون حاضر شدند و درخواست‌های مختلفی هم داشتند که علی‌اکبر طاهری سرپرست پرسپولیس هم به میان آنها آمد و از هواداران خواست تا در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال حاضر شوند و مشکلاتشان را بگویند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه هواداران به سالن کنفرانس آمدند درخواست کردند که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم در این جلسه باشد که ما به اطلاع آقای تاج رساندیم و او هم به میان هواداران آمد که این اقدام وی حتی با تشویق هواداران حاضر در سالن هم روبرو شد و از آمدن رئیس فدراسیون به این جلسه اظهار خوشحالی کردند. آقای تاج هم حدود 2 ساعت به صورت مفصل برای هواداران صحبت کرد و به طور کامل پاسخگوی آنها بود.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: یکی از هواداران از آقای تاج درباره وضعیت قرارداد رامین رضائیان پرسید که رئیس فدراسیون هم پاسخ داد طبق اسنادی که وجود دارد، پرسپولیسی‌ها 70 درصد مطالبات این بازیکن را پرداخت کرده‌اند و مدارک آن را هم به سازمان لیگ داده‌اند که این مدارک موردتأیید سازمان لیگ قرار گرفته است. به همین دلیل پرسپولیس از این بازیکن شکایت کرد و از امروز شکایت پرسپولیسی‌ها در فدراسیون فوتبال ثبت شد و فدراسیون هم نامه شکایت را به کمیته انضباطی ارجاع داد تا این کمیته شکایت باشگاه پرسپولیس را پیگیری کرده و نتیجه آن را اعلام کند.

حسینی در ادامه گفت: در پایان این جلسه دوستانه هواداران پرسپولیس از رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرده اند که عدالت درباره این تیم اجرا شود و مهدی تاج هم قول همه گونه همکاری در چارچوب ضوابط را به هواداران پرسپولیس را داد.

نظرات