کاشانی: تصمیم طارمی و رضائیان خام بود
کار آنها از نظر اخلاقی درست نبود

کاشانی: تصمیم طارمی و رضائیان خام بود

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با انتقاد از تصمیم دو بازیکن این تیم و حضور در ریزه اسپور ترکیه، گفت: تصمیم رامین رضائیان و مهدی طارمی خام بود و آنها باید یکسال دیگر در پرسپولیس می‌ماندند.

جعفر کاشانی در گفتگو با خبرگزاری مهر، درباره جدایی مهدی طارمی و رامین رضائیان از پرسپولیس و پیوستن آنها به تیم ریزه اسپور ترکیه، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و هر بازیکنی در آن قرار می‌گیرد، شهره آفاق می‌شود. پرسپولیس آنقدر امکانات دارد و آنقدر بزرگ هست که بازیکنان خودشان را در آن نشان بدهند. قطعا جدایی یک یا دو بازیکن تاثیری روی پویایی باشگاه ندارد.

وی با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس باید بدانند پیراهن چه تیمی را به تن می‌کنند، گفت: برای طارمی و رضائیان آرزوی موفقیت می‌کنم ولی اینکه میوه از درخت نرسیده چیده شود، آینده خوبی ندارد.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس تاکید کرد: جدایی از پرسپولیس برای این دو بازیکن خیلی زود بود. آنها جوان بودند و هنوز پخته نشده بودند. به نظرم رضائیان و طارمی باید یکی، دو سال دیگر در پرسپولیس می‌ماندند تا فرهنگ حضور در مجامع بین المللی را پیدا می‌کردند.

کاشانی ادامه داد: رضائیان و طارمی در پرسپولیس مشهور و معروف شدند و قطعا اگر در تیم دیگری بودند، هیچکس آنها را نمی‌شناخت. همانطور که گفتم میوه نباید کال از روی درخت چیده شود.

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس به فسخ یکطرفه قرارداد رامین رضائیان اعتراض کرده است، گفت: نمی‌دانم قوانین در اینباره چه می‌گویند ولی باید بگویم کار این دو بازیکن از نظر اخلاقی درست نبود. آرزوی قلبی من موفقیت آنها است ولی به نظرم تصمیمی که این دو بازیکن گرفته‌اند، خام است.

نظرات