ترکاشوند:‌ پرسپولیس از رضائیان شکایت کرد
او تمام پولش را از ما گرفته است

ترکاشوند:‌ پرسپولیس از رضائیان شکایت کرد

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: برای صادر نشدن ITC رامین رضائیان از این بازیکن شکایت کرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدعلی ترکاشوند پس از پیروزی پرسپولیس در دیداری دوستانه در جمع خبرنگاران درمورد وضعیت رامین رضائیان گفت: بعد از آنکه خبر فسخ قرارداد رامین رضائیان منتشر شد، بلافاصله باشگاه پرسپولیس از این بازیکن شکایت کرد تا جلوی صدور ITC او گرفته شود. او صد درصد قراردادش را گرفته است و تمام پولش را کامل پرداخت کرده‌ایم. نقصی در قرارداد او وجود نداشته که قراردادش فسخ شود. یک استعلام هم از ما نگرفتند.

وی ادامه داد: وقتی رامین رضائیان به تمرین نمی‌آید، با او چه کنیم؟ با مدیر برنامه‌هایش هم صحبت کردیم، او می‌گوید رضائیان با فرد دیگری قراردا بسته و به ترکیه رفته است.

ترکاشوند درمورد وضعیت طارمی گفت: او امشب به ایران می‌آید.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه سازمان لیگ می‌گوید نامه پرداخت تمامی پول او دیر به این سازمان رسیده، گفت: نامه که نباید به سازمان لیگ برسد، این نامه به‌دست رضائیان رسیده و نمی‌تواند‌ آن را منکر شود. ما از او رسید داریم.

ترکاشوند در مورد اینکه صد درصد پول رضائیان پرداخت شده، گفت: 80 درصد این پول پرداخت شده است، بخشی هم به خاطر جریمه کسر شده، جریمه درمورد پوشیدن مارک دیگر از سوی اسپانسر و یکی، دو مسئله اخلاقی بوده است.

وی در مورد اینکه رضائیان از پرسپولیس دلخور است، گفت: نمی دانم ماجرای دلخوری‌اش چیست.

نظرات