فاطمی مقدم: در فوتبال رقابت داریم اما هیچ چیز مهم‌تر از مردانگی و سلامت نیست

فاطمی مقدم: در فوتبال رقابت داریم اما هیچ چیز مهم‌تر از مردانگی و سلامت نیست

سرپرست تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: در فوتبال رقابت داریم اما هیچ چیز مهم‌تر از مردانگی و سلامت نیست، چیزی که در پایان بازی امروز شاهدش نبودیم و بازیکنان ما به جرم پیروزی برابر استقلال مورد هجوم و ضرب و شتم قرار گرفتند.

یعقوب فاطمی مقدم در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: در حال حاضر باید برای اینکه توانستیم هواداران را با پیروزی برابر استقلال شاد کنیم خوشحال باشیم اما به خاطر هجوم ناجوانمردانه‌ای که در پایان بازی به بازیکنان ما شد و آنها را آنگونه مظلومانه مورد ضرب و شتم قرار دادند، گلویمان را بغض گرفته است.

وی افزود: رقابت در فوتبال برای شادی و نشاط و پیشرفت است اما آنچه امروز در پایان بازی برای ما رخ داد، اسمش رقابت نبود. ما در زمین استقلال میهمان بودیم اما جالب است که وقتی بازی به پایان می‌رسد، به محض خروج آقای امیر قلعه‌نوعی از آن محل مسابقه، اتفاقات عجیب و غریبی روی می‌دهد. آنها ابتدا به بازیکنان ما توهین کردند تا درگیری را آغاز کنند. آنگاه نزدیک به 200 تماشاگر استقلال ناگهان به زمین ریختند و هر طور که می‌توانستند بازیکنان ما را زدند.

سرپرست تیم امید پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: بازیکنان ما هنوز از زمین بلند نشده، ضربه دیگری می‌خوردند و نقش زمین می‌شدند. این وضعیت برای دقایقی ادامه داشت تا ماموران نیروی انتظامی رسیدند. اگر آنها کمی دیرتر آمده بودند، معلوم نبود کار به کجا می‌کشید. برخی از بازیکنان ما که از ناحیه دنده و شکم ضربه خورده بودند به شدت مجروح شدند. دست یکی از بازیکنان هم بریده شده بود که خونریزی داشت. من هنوز باور نمی‌کنم که چنین صحنه‌هایی را شاهد باشیم.

نظرات