اولویت تفکرات ما حل مشکلات باشگاه و برداشتن باری از روی دوش پرسپولیس و هواداران است/ درخشان: چند بازیکن ایرانی و خارجی مد هستند که با کادر فنی در حال بررسی هستیم

اولویت تفکرات ما حل مشکلات باشگاه و برداشتن باری از روی دوش پرسپولیس و هواداران است/ درخشان: چند بازیکن ایرانی و خارجی مد هستند که با کادر فنی در حال بررسی هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در هر جایگاهی که قرار داشته باشم، آنچه اهمیت دارد و در اولویت خواهد بود این است که بتوانیم مشکلی را از مشکلات پرسپولیس حل کرده و باری را از روی دوش این باشگاه و هواداران برداریم. با توجه به اعتماد هیأت مدیره، از این پس به عنوان مدیر عامل تمام تلاش خود را در جهت هر چه بهتر شدن شرایط تشکیلاتی و اقتصادی باشگاه و تقویت تیم انجام خواهم داد.

حمیدرضا سیاسی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: اولویت تفکرات ما حل مشکلات باشگاه و برداشتن باری از روی دوش پرسپولیس و هواداران است. بر این اساس در هر جایگاهی که باشم چنین برنامه‌ای را دنبال می‌کنم و تلاش خواهد شد با توجه با اعتماد هیأت مدیره در هر چه بهتر شدن شرایط تشکلاتی و اقتصادی باشگاه و تقویت تیم گام برداشته شود.

وی ادامه داد: همچنین جا دارد از تلاش‌های آقای بهروز منتقمی که در این مدت به صورت شبانه روزی و به خوبی امور باشگاه را اداره کردند، تشکر و قدردانی کنم. به طور قطع نمی‌توان از توانمندی‌های مدیریتی و تجارب برجسته ایشان به سادگی گذشت. به زودی جلسه‌ای با ایشان خواهم داشت و امیدوارم که بتوانیم به نحوه شایسته و در جایگاهی مناسب از توانایی ایشان استفاده کنیم.

مدیر عامل پرسپولیس درباره اولویت‌های کاری خود خاطرنشان کرد: قطعا تقویت و بهبود ساختار و تشکیلات اداری و اقتصادی باشگاه در اهم برنامه‌ها قرار دارد. همچنین با توجه به در پیش بودن نیم فصل دوم بازی‌های لیگ برتر و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا نسبت به تقویت تیم طبق نظر کادر فنی اقدام می‌شود. در همین ارتباط چند بازیکن ایرانی و خارجی مد نظر قرار دارند که با کادر فنی در حال بررسی شرایط آنها هستیم و پس از جمع‌بندی و قطعی شدن نفرات مورد نظر باشگاه وارد عمل خواهد شد.

سیاسی درباره اسامی مختلفی که این روزها به عنوان بازیکنان جدید پرسپولیس مطرح می‌شوند و از جمله آنها باید به آندرانیک تیموریان و ویلیام آتشکده اشاره کرد، تصریح نمود: همانطور که گفتم ما در حال حاضر منتظر نهایی شدن بررسی نفرات مورد نظر هستیم تا وارد عمل شویم اما در مورد گزینه‌هایی که عنوان شد باید بگویم این موارد قبل از اینکه در رسانه‌ها مطرح شود به گوش ما نخورده بود و ما اطلاعی از این موارد نداریم.

وی در پایان درباره فشردگی بازی‌های لیگ تا قبل از تعطیلات گفت: قطعا این برنامه‌ریزی شرایط سختی را ایجاد خواهد کرد و اعتقاد داریم باعث افت کیفی بازی‌ها نیز خواهد شد. این مشکلات برای ما مضاعف شده است چرا که بعد از بازی جام حذفی که در سیرجان خواهیم داشت با توجه به زمان بازگشت تیم، فاصله بسیار اندکی تا بازی با نفت وجود خواهد داشت. در این ارتباط امیدواریم مسوولان سازمان لیگ بررسی مجددی درباره انجام این مسابقات داشته باشند.

نظرات