در پی نشست هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس؛ جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره و حمیدرضا سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شد

در پی نشست هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس؛ جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره و حمیدرضا سیاسی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه تشکیل جلسه داد و در این نشست با تصمیم اعضای هیأت مدیره، جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیأت مدیره و حمیدرضا سیاسی به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند.

مهدی خواجوند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، افزود: اعضای هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس روز گذشته (دوشنبه) با حضور حمیدرضا سیاسی، جعفر کاشانی، حسین کلانی، دکتر طاهری، علی اصغر مونسان و دکتر سلیمی تشکیل جلسه دادند و با توجه به تغییرات در ترکیب هیأت مدیره جدید، نسبت به رأی‌گیری و انتخاب ریاست هیأت مدیره و مدیر عامل باشگاه اقدام شد.

وی افزود: در این نشست اعضای هیأت مدیره ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و شایستگی‌های آقای بهروز منتقمی که در این مدت به عنوان سرپرست باشگاه، امور اداری و اجرایی باشگاه را به انجام رساندند، جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیأت مدیره و حمیدرضا سیاسی را به عنوان مدیر عامل باشگاه انتخاب کردند. همچنین دکتر طاهری به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و منشی جلسات تعیین شدند و اینجانب مهدی خواجوند نیز همچنان به عنوان سخنگوی باشگاه فعالیت خواهم داشت.

وی در ادامه درباره سایر تصمیمات اخذ شده در این جلسه خاطرنشان کرد: در این نشست همچنین درباره صورت‌های مالی باشگاه، شرایط اقتصادی و بررسی گزارش‌های مختلف در حوزه‌های گوناگون بحث و تبادل نظر شد.

نظرات