تست پزشکی خیال باشگاه و بازیکن را راحت می‌کند
حقیقت:

تست پزشکی خیال باشگاه و بازیکن را راحت می‌کند

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انجام تست‌های پزشکی برای بازیکنان قبل از شروع فصل باعث می‌شود باشگاه و بازیکن با خیالی راحت‌تر کارشان را دنبال کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقت در مورد حضور بازیکنان پرسپولیس در ایفمارک برای انجام تست‌های پزشکی، گفت: چندین سال است که بازیکنان قبل از شروع فصل این تست‌ها را پشت سر می‌گذارند و امسال هم در راستای فصول گذشته این اقدام را انجام می‌دهیم.

وی افزود: پرسپولیس اولین تیمی است که برای انجام این تست‌ها در این مجموعه حاضر شده است. امسال تست‌های کامل‌تری نسبت به گذشته گرفته می‌شود و تست بینایی و آزمایش دوپینگ هم اضافه شده است. این تست باعث می‌شود بازیکنان و باشگاه با آرامش بیشتری کارشان را ادامه دهند.

پزشک پرسپولیس در مورد شروع تمرینات این تیم اظهارداشت: 4 روز است که تمریناتمان آغاز شده و خوشبختانه هیچ مصدومی نداریم و امیدواریم با درایت کادر فنی فصل خوبی را پیش رو داشته باشیم.

حقیقت در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست این تست‌ها قبل از عقد قرارداد گرفته شود، عنوان کرد: کادر پزشکی از بازیکنانی که قرار است به تیم اضافه شوند تست‌های لازم را می‌گیرند. این تست شرایطش فرق می‌کند و شما مطمئن باشید تست‌های لازم قبلاً گرفته شده است.

وی در مورد اینکه امروز چند نفر به ایفمارک آمدند و آیا بازیکنان ملی‌پوش هم در این تست حاضر می‌شوند، اظهارداشت: امروز 12 نفر به ایفمارک آمدند.

نظرات