کامیابی‌نیا: امیدوارم بازیکنان جدید هم بدرخشند

کامیابی‌نیا: امیدوارم بازیکنان جدید هم بدرخشند

هافبک تیم فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل پر‌‌‌‌سپولیس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوید برانکو ایوانکوویچ شرایط تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی را درک می‌کند.

کمال کامیابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسناد، درباره وضعیت این روزهای پر‌‌‌‌سپولیس، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: شرایط تیم ما بسیار خوب است و باشگاه در تلاش است تا بهترین نفرات را جذب کند تا تیم خوبی برای فصل آینده داشته باشیم. برانکو ایوانکوویچ تیم را به خوبی آنالیز کرده است و در پست‌هایی که بازیکن نیاز داشت به باشگاه لیست داده تا به جمع ما اضافه شوند. فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم که باشگاه تا به این جای کار در فصل نقل و انتقالات عملکرد بسیار خوبی داشته است. امیدوارم بازیکنانی که جذب شده‌اند خوب ظاهر شوند و بتوانند برای پر‌‌‌‌سپولیس مفید باشند. من از همین طریق به بازیکنانی که به  پر‌‌‌‌سپولیس آمد‌ه‌اند خوش آمدگویی می گویم و برایشان آرزوی موفقیت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم.

وی همچنین افزود: پر‌‌‌‌سپولیس در سال‌های گذشته مثل سال قبل زیبا و تماشاگر پسند بازی نمی‌کرد. درست است که جام نیاوردیم، اما تماشاگران از فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل پر‌‌‌‌سپولیس لذت بردند. واقعیت این است که تماشاگران همیشه از فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ما لذت می بردند، امیدوارم که بازیکنان جدیدی که به جمع ما اضافه شدند شرایط را درک کنند و بدانند که پر‌‌‌‌سپولیس برای قهرمانی می‌جنگد. آنها اول باید در ترکیب تیم جا بیافتند تا بتوانند بدرخشند و به تیم کمک کنند.

هافبک تیم فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل پر‌‌‌‌سپولیس درباره اضافه شدن بازیکنانی در پست هافبک هم ، خاطر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان کرد:  بازیکنان خوبی در پست هافبک به جمع ما اضافه شده‌اند. فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم با این وجود هم ر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بت برای بازی کردن بیشتر می‌‌‌‌‌‌‌شود و باعث می‌‌‌‌‌‌‌شود بازیکنان تلاش بیشتری در تمرینات انجام دهند.  مطمئنا کادرفنی هم برای هر بازی بهتری نفرات را روانه میدان می‌کند.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که پر‌‌‌‌سپولیس در فصل جدید چقدر شانس قهرمانی دارد ، گفت: زود است که درباره شانس قهرمانی صحبتی کنیم. مطمئنا هدف باشگاه و مجموعه تیم این است که با کسب عنوان قهرمانی دل هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران را شاد کنیم. امیدوارم   در پایان فصل هدیه خوبی را به هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران بدهیم.

کامیابی نیا در ادامه این گفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گو‌‌‌‌‌ در پاسخ به این سوال که از چه زمانی در تمرینات پر‌‌‌‌سپولیس شرکت خواهد کرد، گفت: ما ملی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پوشان با آقای برانکو صحبت کرده‌ایم و هماهنگ کردیم تا فعلا در تمرینات نباشیم. باشگاه با فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل تعامل می‌کند تا تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی هم لطمه نبیند. بالاخره تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی کشور خیلی مهم است ، زیرا هر جا که می رویم پرچم ایران را بالا می بریم. همیشه باید سعی کنیم بهترین ها را برای تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی بخواهیم. کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش و برانکو ایوانکوویچ ، مربیان خوبی هستند و شرایط را درک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. برانکو ایوانکوویچ سابقه هدایت تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران در دارد و شرایط تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی را به خوبی درک می‌کند و هیچ مشکلی در تمرین نکردن ما وجود ندارد. من از همین جا از آقای برانکو تشکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم که در طی این مدت همکاری خوبی با ما داشته‌اند.

نظرات