گفتند باید در سیرجان بازی کنیم، صبح چهارشنبه می‌رویم/ خوردبین: تساوی دربی مشکل ما را حل نمی‌کند، پرسپولیس دنبال برد است

گفتند باید در سیرجان بازی کنیم، صبح چهارشنبه می‌رویم/ خوردبین: تساوی دربی مشکل ما را حل نمی‌کند، پرسپولیس دنبال برد است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اعلام اینکه ورزشگاه سیرجان برای برگزاری دیدار جام حذفی سرخپوشان برابر گل گهر در نظر گرفته شده است، خبر از پرواز سرخپوشان به سیرجان در ساعت 9:30 صبح روز چهارشنبه، پنجم آذر ماه داد.

محمود خوردبین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: پیش از این به ما گفته بودند با توجه به اینکه ورزشگاه سیرجان شرایط مطلوبی ندارد، بازی در کرمان انجام می‌شود اما حالا گفته‌اند که باید در همان سیرجان بازی کنیم. ما هم برای تنها پرواز این روز که ساعت 9:30 مستقیم به سیرجان است، بلیت پرواز گرفته‌ایم و روز جمعه هم به تهران بر می‌گردیم.

وی در مورد انجام بازی در سیرجان خاطرنشان کرد: درباره شرایط ورزشگاه مسائل زیادی شنیده‌ایم. وقتی تیم این شهر تا این مرحله رسیده است، حتما لیاقت ورزشگاهی با شرایط بهتر از این را دارد. با توجه به مسائلی که قبل از این مطرح شده است، سازمان لیگ باید تمام جوانب امر را بسنجد.

بازی‌ها به مرحله حساسی رسیده است و نباید جام حذفی را کوچک دید چون قهرمان این بازی‌ها به لیگ قهرمانان آسیا می‌رود و حداقل شرایط انجام بازی‌ها از این مرحله باید با در نظر گرفتن این مساله باشد.

سرپرست پرسپولیس همچنین درباره شرایط تیم برای دربی خاطرنشان کرد: وضعیت تیم روز به روز بهتر شده است. تلاش می‌کنیم که بچه‌های مصدوم به بازی برسند و اگر اتفاقات تازه‌ای در روزهای آینده روی ندهد، امیدواریم که با تمام قوا در این بازی حضور پیدا کنیم. درباره حساسیت این بازی هم که نیاز به صحبت نیست اما تصور من این است که بچه‌ها بر این حساسیت غلبه می‌کنند. این درست که تبعات گسترده ناکامی در این بازی همیشه باعث بازی محتاطانه می‌شود اما با توجه به اینکه تساوی در این بازی باب میل ما نیست و مشکلات ما را حل نمی‌کند، دنبال پیروزی هستیم. قطعا این حس در بچه‌های ما قوی‌تر است اما این مساله به معنای انجام بازی بی‌حساب و کتاب نیست.

خوردبین تصریح کرد: کادر فنی ما تمام جوانب امر را می‌سنجد و از حالا برای این بازی برنامه‌ریزی کرده‌اند و روی این برنامه‌ریزی در حال کار و تمرین هستیم. تمرینات هم در اوج هماهنگی و نظم در حال انجام است و در کنار همه اینها، میل به پیروزی که در بچه‌ها می‌بینیم باعث امیدواری شده است.

وی درباره آخرین شرایط حسین عبدی برای حضور روی نیمکت اضافه کرد: باشگاه در حال پیگیری این موضوع است. متوجه نشدیم حسین عبدی چرا اخراج شد ولی باشگاه در این ارتباط در حال پیگیری است و امیدواریم با توجه به آنچه در دیگر بازی‌های لیگ می‌بینیم که هیچ حساسیتی روی آنها وجود ندارد، به نتیجه مطلوبی برسیم و کادر فنی را کامل در اختیار داشته باشیم.

نظرات