گزارشی از نحوه بلیت فروشی دربی/ 40 هزار جای خالی باقی مانده است

گزارشی از نحوه بلیت فروشی دربی/ 40 هزار جای خالی باقی مانده است

بلیت فروشی برای دربی به شکل الکترونیک از روزهای گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. تا این لحظه تعداد 40935 بلیت باقی مانده است که با نزدیک‌تر شدن به زمان دربی، پیش بینی می‌شود این عدد با سرعت کاهش یابد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام دست‌اندرکاران فروش بلیت، در حال حاضر خریداری بلیت تنها توسط دارندگان کارت عضویت یا همان کارت بلیت الکترونیک دائم میسر است. بلیت‌ها برای جایگاه غرب، روبروی جایگاه طبقه اول، پشت دروازه‌ها و طبقه دوم به ترتیب 15000، 8500، 7000 و 5000 تومان خواهد بود. هزینه دریافت این کارت‌ها نیز 5000 تومان است که تنها یک بار پرداخت می‌شود.

نرخ بلیت برای افرادی که این کارت را نداشته باشند و با کارت ملی اقدام به خرید کنند نیز به ترتیب یاد شده، 18000، 11000، 9000 و 7000 تومان است که البته هنوز امکان انجام آن برای دربی فراهم نشده است و در این ارتباط با توجه به استقبال دارندگان کارت‌های عضویت پس از بازی ایران و کره جنوبی تصمیم‌گیری خواهد شد.

در سایت فروش بلیت الکترونیک آمده است: افرادی که نسبت به خرید کارت دائمی اقدام می‌کنند برای دریافت کارت‌های خود می‌توانند به مجموعه درفشی‌فر، کمپ ناصر حجازی و ورودی‌های غربی و شرقی ورزشگاه آزادی در روز برگزاری بازی‌ها مراجعه کنند. در این ارتباط مسوولان شرکت افق سبز به سایت رسمی باشگاه اعلام کردند؛ برای این منظور، دفتر جمعیت حامیان هواداران فوتبال، روبروی ورودی مجموعه ورزشی شیرودی در مرکز شهر نیز در نظر گرفته شده است و قرار است برای دسترسی آسانتر اهالی شرق تهران، امکان ارائه کارت‌ها به متقاضیانی که از طریق سامانه اقدام کرده‌اند در ورزشگاه تختی نیز فراهم شود.

همچنین اعلام شد؛ متقاضیان تا ساعت 17 روز شنبه یکم آذر فرصت دارند در صورت ثبت نام با مراجعه به این مراکز، کارت‌های خود را دریافت کنند و البته در صورت خریداری بلیت از طریق این کارت‌ها، تنها با در اختیار داشتن آنها، امکان ورود به ورزشگاه را وجود دارد. پس تا زمانی که کارت خود را دریافت نکرده‌اید از خریداری بلیت از طریق کد 16 رقمی این کارت‌ها اقدام نکنید.

همچنین در صورت باز شدن سیستم خریداری بلیت بازی از طریق کارت ملی برای دربی، تماشاگران تنها با کارت ملی و ارائه آن به بارکدخوان مستقر در وروردی ورزشگاه امکان ورود خواهند داشت.

طبق آخرین اعلام در حال حاضر جایگاه غربی ورزشگاه آزادی فقط 660 جای خالی دارد و جایگاه شرقی (روبروی جایگاه) نیز امکان جذب 2000 تماشاگر را خواهد داشت و جایگاه پشت دروازه‌های طبقه اول نیز نزدیک به 11500 جای خالی دارد.

هواداران پرسپولیس برای تهیه بلیت بازی‌ها می‌توانند از طریق سایت footballetiket.ir یا درگاه این سامانه در سایت سازمان لیگ اقدام کنند.

نظرات