در یک بازی پربرخورد/ جوانان پرسپولیس قدرتش را به حریف تحمیل کرد

در یک بازی پربرخورد/ جوانان پرسپولیس قدرتش را به حریف تحمیل کرد

تیم فوتبال جوانان پرسپولیس در یک بازی بسیار پربرخورد توانست حریف خود را با شکست بدرقه کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شاگردان مجید پروین در هفدهمین بازی این فصل خود در حالی در ورزشگاه اسماعیلی میزبان تیم دلوارافزار بودند که با یک امتیاز اختلاف، در جدول بازی‌ها، یک رده بالاتر از حریف خود قرار گرفته بود.

وضعیت دو تیم در جدول باعث رقابت شدیدی شد که حاصل آن مصدومیت سرخپوشان بود. ابتدا در دقیقه 30 بازی در برخورد دو بازیکن از ناحیه سر، امیر جعفری از پرسپولیس از ناحیه پیشانی دچار خونریزی شد. این بازیکن بلافاصله با همراهی سرپرست تیم، رضا ریاضتی با آمبولانس مستقر در ورزشگاه راهی بیمارستان شد. خوشبختانه صدمه وارد با بخیه‌هایی که زده شد، درمان گردید و عارضه دیگری پیش نیامد.

در اواخر این دیدار نیز علی آستانی در یک برخورد از ناحیه صورت، صدمه دید. این بازی در نهایت با گل‌های محمد خسروی و امیررضا قاسمی دو بر یک به سود پرسپولیس پایان یافت تا شاگردان پروین 32 امتیازی شوند.

گفتنی است؛ امیدهای پرسپولیس هم امروز از ساعت 14 به مصاف تیم راه آهن خواهند رفت. شاگردان جمشید شاه محمدی با پیروزی در این بازی امیدوار به حضور در جمع سه تیم برتر جدول هستند. امیدواری به راهیابی به تیم اصلی پرسپولیس پس از حضور شهاب زاهدی از انگیزه‌های بازیکنان امید در این مسابقات است.

نظرات