پیام سرپرست باشگاه پرسپولیس به مناسبت پایان نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

پیام سرپرست باشگاه پرسپولیس به مناسبت پایان نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

سرپرست شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس با حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، با اهالی رسانه دیدار کرد و در پیامی، رسانه‌ها را ذهن بیدار جامعه و عامل بیدار ماندن ذهن جامعه خواند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، بهروز منتقمی که در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کرده بود، درباره این حضور و در پایان این نمایشگاه گفت: فرصتی بود تا از نزدیک با این قشر زحمتکش دیدار داشته باشیم و درباره مسائل مختلف با یکدیگر به گفتگو و تبادل نظر بپردازیم. ما به عنوان مسوول، بیشتر با مشکلات این قشر پرتلاش و دلسوز و نظرات کارشناسی که دارند آشنا بشویم و آنها نیز در یک فضای صمیمی و تخصصی با تبادل نظر، مسائلی را که ما با آنها روبرو هستیم بهتر لمس می‌کنند.

سرپرست شرکت پرسپولیس تصریح کرد: اعتقاد داریم یکی از کارکردهای چنین نمایشگاه‌هایی همین مساله است و البته وظیفه خودم می‌دانم از استقبال بسیار خوب رسانه‌ها، قدردانی کنم. همچنین سعی کردم به نمایندگی از شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس تا جایی که زمان اجازه داد، برای گفتن خسته نباشید، در اکثر غرفه‌ها حضور پیدا کنم.

وی ادامه داد: پس از سال‌ها فعالیت در امر مدیریت ورزش، ارتباط نزدیکی با رسانه‌ها داشته‌ام و با این فضا و پیچ و خم‌های آن آشنایی خوبی دارم. رسانه‌ها وجدان بیدار و زبان گویای مردم به حساب می‌آیند. آنها ذهن بیدار جامعه هستند و با تلاش خود ذهن جامعه را بیدار نگه می‌دارند و نقش کلیدی در آگاهی‌بخشی و ترویج فرهنگ و ورزش دارند.

منتقمی گفت: حاشیه‌ها همیشه در عرصه خبری جذابیت‌های خاص خود را دارد ولی این مساله نباید دیگر جنبه‌های ارزشمند فعالیت رسانه‌ها را تحت‌الشعاع قرار بدهد. در همین راستا باید در یک هم افزایی بین رسانه‌ها، مسوولان، ورزشکاران و قهرمانان ورزشی به توسعه و رشد واقعی ورزش کمک کنیم.

بهروز منتقمی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم در همین راستا روزی بتوانیم شاهد برگزاری نمایشگاهی تخصصی از رسانه‌های ورزشی و بخش‌های ورزشی رسانه‌ها باشیم که در جریان آن بتوانیم همه در کنار هم با هم‌اندیشی برای مشکلات و معضلات ورزش به دنبال نقشه راه باشیم.

نظرات