خلعتبری: بودن و نبودن کی‌روش مهم نیست، مهم ایران است

خلعتبری: بودن و نبودن کی‌روش مهم نیست، مهم ایران است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهمتر از ماندن یا نماندن کی‌روش در ایران، خودِ تیم‌ ملی است.

محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد آخرین وضعیتش در پرسپولیس و مشکل این باشگاه با عجمان امارات، گفت: نمی‌دانم تکلیفم با پرسپولیس چه می‌شود، اما از همه خواهش می‌کنم در خصوص عجمان از باشگاه پرسپولیس سوال کنند نه من.

وی در خصوص بازی ایران و آرژانتین اظهار داشت: بازی ایران را دیدم و از اینکه به آن صورت شکست خوردیم ناراحت شدم. بچه‌ها واقعاً 90 دقیقه زحمت کشیدند و حقشان نبود شکست بخورند.

مهاجم پرسپولیس ادامه داد: آرژانتین تیم بزرگی است اما بازیکنان ما آنقدر انگیزه داشتند که این تیم را متوقف کنند، ضمن اینکه داور هم یک پنالتی مسلم را برای ما نگرفت، پنالتی که همه دنیا آن را دیدند.

خلعتبری در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند ملی‌پوشان شانس صعود به دور بعدی جام جهانی را داشته باشند، خاطرنشان کرد: انشاالله که این اتفاق رخ بدهد. امیدوارم نیجریه مقابل آرژانتین شکست بخورد تا ما با پیروزی مقابل بوسنی به دور بعد جام جهانی صعود کنیم.

وی در مورد اینکه کی‌روش اعلام کرده بعد از جام جهانی از تیم ملی فوتبال ایران جدا می‌شود، تأکید کرد: بودن یا نبودن کی‌روش مهم نیست بلکه مهم تیم ملی ایران و نتایج آن است. ما باید به فکر آینده تیم ملی باشیم نه اینکه چه کسی در تیم می‌ماند یا خیر.

نظرات