برنامه‌ریزی‌ها بر اساس تاریخ قبلی دربی انجام شده است/ خواجوند: آئین‌نامه انضباطی جدید باشگاه تا نیم فصل آماده می‌شود

برنامه‌ریزی‌ها بر اساس تاریخ قبلی دربی انجام شده است/ خواجوند: آئین‌نامه انضباطی جدید باشگاه تا نیم فصل آماده می‌شود

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی باشگاه بعد از رسیدن گزارش، موضوع پیام صادقیان را بررسی می‌کند. آئین‌نامه انضباطی جدید تا نیم فصل آماده می‌شود.

مهدی خواجوند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: با توجه به مصوبه هیأت مدیره و در پی برگزاری جلسه هماهنگی در هفته گذشته کمیته انضباطی و کمیته استیناف، باشگاه پرسپولیس تشکیل و اعضای آن نیز مشخص شده‌اند. این کمیته‌ها با توجه به موارد مورد بحث و پرونده‌هایی که وجود دارد، تشکیل جلسه خواهند داد و درباره زمان جلسات خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وی درباره موضوع پیام صادقیان ادامه داد: قبل از دریافت گزارش نمی‌توان نظری داد. بعد از رسیدن گزارش هم موضوع توسط کمیته انضباطی بررسی می‌شود. ترکیب کمیته انضباطی هم از میان کارشناسان فوتبال، علم حقوق و قضا و از اعضای هیأت مدیره انتخاب شده است تا درباره هر موضوع به تمام جهات امر توجه شود. در مورد صادقیان هم قرار است سرپرست تیم گزارش اتفاقات را ارسال کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: همچنین قرار است، کمیته انضباطی در کنار انجام امور معمول، نسبت به بازخوانی آئین‌نامه انضباطی باشگاه، اصلاح و تطبیق آن با شرایط روز و تنظیم آئین‌نامه انضباطی جدید، اقدام نمایند. آئین‌نامه جدید پس از تصویب در هیأت مدیره اجرایی خواهد شد. امیدواریم این فرایند تا قبل از آغاز نیم فصل دوم نهایی شود.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره مباحث مربوط به تعویق بازی دربی تصریح کرد: تا این لحظه آنچه به طور قطعی به باشگاه اعلام شده است، برگزاری بازی در همان تاریخ قبلی است. در این ارتباط صحبت‌هایی مطرح شده بود اما آنچه ملاک عمل است، مکاتبات رسمی است. تا قبل از بازی با پیکان هم اتفاقی روی نداد و در حال حاضر باشگاه و تیم تمام برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس تاریخ اعلام شده انجام داده‌اند. ضمن آنکه سرپرست باشگاه در ارتباط با این موضوع با مسوولان سازمان لیگ گفتگو کرده بود.

نظرات